Catering z Torunia

Uważam się za bardzo dobrą szefową. Dbam o swoich pracowników, jak tylko mogę. Wspólnie obchodzimy ich urodziny, jak i ważne święta. Gdy zaczęła zbliżać się wigilia, postanowiłam zająć się jej organizacją. Aby poczuć atmosferę świąt, stwierdziłam, że w tym roku skorzystam z oferty toruńskiej firmy cateringowej. Miałam nadzieję, że będzie to dobry pomysł.

Toruńska firma cateringowa

firma cateringowa toruńProwadząc małą firmę, szczególną uwagę muszę poświęcać swoim pracownikom. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ mam świetną kadrę i nie chcę, by któryś z moich podwładnych poszedł do konkurencji. Dlatego też przejawem mojej dbałości o pracowników jest obchodzenie ich urodzin, czy też firmowe świętowanie różnych uroczystości. Zbliżającą się wigilię postanowiłam wyprawić dość hucznie. Wszystko wskazywało na to, że skończymy rok z wysoką nadwyżką, w związku z czym mogłam większą ilość pieniędzy przeznaczyć na kwestie socjalne. Dlatego też postanowiłam skorzystać z usług, które świadczyła każda firma cateringowa Toruń to spore miasto, dzięki czemu miałam duży wybór firm zajmujących się dowożeniem cateringu. Wspólnie z pracownikami wybraliśmy pasujące nam menu i w ten sposób wybraliśmy odpowiednią firmę. Miałam nadzieję, że jedzenie będzie bardzo smaczne. Prawdę mówiąc, nie wyobrażałam sobie innego scenariusza. Chciałam przecież dla ludzi pracujących w mojej firmie wszystkiego, co najlepsze. Wierzyłam, że się to ziści.

Kiedy nadszedł wielki dzień firmowej wigilii, byłam bardzo podekscytowana. Catering z toruńskiej firmy okazał się jednak strzałem w dziesiątkę! Wszyscy z moich firmowych kompanów bardzo chwalili sobie zamówione przeze mnie jedzenie. Byłam bardzo szczęśliwa, ponieważ zawsze miło jest usłyszeć tego typu pochwały. Mam nadzieję, że wigilia i w przyszłym roku będzie równie udana.