Drukarki cyfrowe do tkaniny

Od wielu lat prowadzę własną działalność gospodarczą, zmusiłam mnie do tego sytuacja ekonomiczna panująca lata temu na rynku pracy. Ówczesny kryzys ekonomiczny nie ominął także mnie. W moim zakładzie pracy wprowadzono politykę redukcji etatów, która objął także moje stanowisko.

Jakie drukarki cyfrowe do tkaniny wybrać?

drukarka cyfrowa do tkaninMusiałam wtedy działać bardzo szybko, ponieważ miała zaciągnięty kredyt hipoteczny. W początkowej fazie starałam się znaleźć nową pracę. Szukałam coś podobnego do mojej dotychczasowej pracy, ponieważ pracowałam w tym zawodzie bardzo długo i poznałam dobrze wszystkie tajniki mojego zawodu. Niestety przez kryzys ekonomiczny rynek pracy był bardzo niestabilny, przez co nie było zbyt dużo nowych ofert pracy. Dlatego bardzo szybko zdecydowałam założyć własną działalność gospodarczą. Na całe szczęście trafiłam na okres, w którym możliwe było załatwienie wszystkiego w internecie. Z tego też powodu udało mi się zaoszczędzić dużo czasu, co więcej, dostałam bardzo duże bezzwrotne dofinansowanie z Unii Europejskiej. Co wybrałam? Po bardzo długim i dogłębnym researchu postanowiłam otworzyć drukarnie. Nowa drukarka cyfrowa do tkanin, była moją największą inwestycją na początku. Wybrałam nowoczesną drukarkę, która umożliwiała drukowanie na różnych tkaninach. Moja drukarka pozwała także na wydruk na bardzo grubym materiale – co nie zawsze jest możliwe, w przypadku zakupu zwykłych drukarek do materiałów. Moja nowa drukarka cyfrowa do tkanin drukowała w kolorze i w odcieniach szarości (tylko czarny tusz).

Celowałam w spersonalizowane wydruki na koszulkach i innych częściach garderoby. Ale także zajmowałam się drukowaniem logo na firmowych ubraniach – miałam bardzo dużo takich zamówień od samego początku istnienia mojej małej własnej firmy.