Gdzie kupię lampy mosiężne

 

Ostatnio patrząca na moje stare i już zniszczone lampy w moim mieszkaniu postanowiłam wymienić je na nowsze, bardziej nowoczesne i bardziej eleganckie. Chociaż wiem, że zazwyczaj na lampy nie patrzy się w pierwszej kolejności, jednak ja odkąd zawróciłam na to uwagę, cały czas widzę swoje nie pierwszej młodości lampy i kinkiety w domu. Dlatego postanowiłam przejrzeć ofertę kilku sklepów stacjonarnych j kilku sklepów internetowych.

Mój salon z pięknymi lampami mosiężnymi

lampy mosiężneJuż na początku moich poszukiwań wiedziałam, że nie będzie to łatwe zadanie. Przede wszystkim ze względu na bogatą i różnorodną ofertę w sklepach. Po pary godzinach poszukiwań jednak udało mi się dobrać piękne czarne, wiszące lampy, które chciałam zamontować nad moja wyspą w kuchni oraz idealne, duże lampy mosiężne, które doskonale będą pasowały do mojego salonu. Lampy mosiężne wydawały mi najlepszym pomysłem, ponieważ były piękne, bardzo eleganckie, a jednocześnie nowoczesne i pięknie prezentowały się w moim średniej wielkości salonie. Po wymianie starych lamp od razu pomieszczenie nadarło innego charakteru. Dodatkowo wymiana żarówek, które dają teraz ciepłe światło, też odmieniła nasz salon. Wydaje mi się teraz nasze mieszkanko bardziej przytulne i ciepłe. Niewielka różnica wprowadziła wielkie zmiany. Warto więc było poświęcić kilka godzin na poszukiwanie idealnych lamp do domu w sklepach internetowych, ale i w sklepach stacjonarnych. Teraz to tej wymianie zastanawiam się nad małym remontem w domu, ponieważ przydałoby się odmalować ściany i chciałabym wymienić starą kanapę, która już dawno lata świetności ma za sobą. W wolnej chwili przejrzę katalogi z inspiracjami aranżacyjnymi wnętrze i zadecyduje o remoncie. Mój mąż już się ze mnie śmieje, że chciałam tylko wymienić lampy, a za chwile będziemy skuwać płytki.

Teraz zastanawiam się jeszcze nad wymianą lamp w mojej sypialni oraz nad kupieniem nowych kinkietów do przedpokoju. Myślę, ze w przyszłym miesiącu zajmę się tym tematem, szczególnie, że mam już sprawdzony sklep z lampami, w którym na pewno dobiorę coś ciekawego. Już wcześniej zresztą widziałam idealne duże, srebrne lampy, które idealnie pasowałyby do sypialni oraz niewielkie lampy w kształcie klosza, które chciałbym zamontować w łazienne.