taniec

to nasza pasja

CO NAS CHARAKTERYZUJE?

profesjonalna kadra

Stawiamy na profesjonalistów z najwyższej półki. Ludzie to podstawa funkcjonowania firmy, ale w naszym przypadku jest to także praca, która staje się przyjemnością przy dobrej atmosferze.

podejście do kursantów

Do każdej nowej osoby w naszym teamie podchodzimy jak najbardziej indywidualnie. Każdy człowiek ma inny charakter i dobierając nowe osoby mamy to oczywiście zawsze na uwadze.

JAKOŚĆ USŁUG

Nasze artykuły oparte są na nowoczesnych wpisach i informacjach, które bierzemy i czerpiemy z prawdziwych sytuacji i z prawdziwego życia. Staramy się, aby jakość była najwyższa.

POZNAJ NASZYCH NAUCZYCIELI

MARTA

Jedna z naszych najlepszych nauczycielek tańca nowoczesnego. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 11 lat wygrywając Największy Konkurs Tańca Nowoczesnego w Europie dzieci i młodzieży do lat 12. Ukończyła Akademię Tańca Nowoczesnego w Warszawie. Założycielka Stowarzyszenia Wielbicieli Tańca. 

KLAUDIA

Klaudia swoją karierę rozpoczęła w wieku nastoletnim. Już jako mała dziewczynka uczęszczała wraz z siostrą na kółko taneczne dostępne w rodzinnym mieście. Jest to bardzo utalentowana, pełna energii i wigoru osoba o niesamowitych zdolnościach i ogromnej pasji do tego co robi. 

ANETA

Jest nową osobą na naszym pokładzie tancerzy. Świeżo ukończyła Uniwersytet Warszawski, a taniec to jej pasja od 5 lat. Uczy się każdego dnia i doskonali swoje umiejętności tak, aby być coraz to lepszą osobą w tym co robi. Jesteśmy z niej niesamowicie dumni, ponieważ tworzy i rozwija to co naprawdę kocha. 

100+

Zadowlonych ODBIORCÓW

10+

nauczanych rodzajów tańca

34

wykwalifikowanych LUDZI

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

NAJNOWSZE ARTYKUŁY