Idealny motyw balonowy na urodziny

Idealne urodziny to te, które są niespodzianką, jednak nie zawsze takie będą mogły być. Mimo to jest ciekawa alternatywa, która ucieszy każdą osobę niezależnie od wieku. Są to balony o różnych kształtach, wielkościach, a przede wszystkim są one napełniane helem, a więc się unoszą. To naprawdę fascynujące zjawisko, które wywoła wiele ciekawych reakcji wśród gości, a zwłaszcza u solenizanta. Warto pomyśleć nad tego typu dekoracjami urodzinowymi.

Najlepsze dekoracje urodzinowe

kolorowe balony urodzinowe z helemNie ważne ile mamy lat chcemy, aby nasze urodziny był fenomenalnym wydarzeniem. W związku z tym warto wypełnić salę urodzinową albo pokoje w domu ciekawy dekoracjami. Mogą to być serpentyny, bannery, a także kolorowe balony urodzinowe z helem. Ostatnia opcja jest bardzo intrygująca, ponieważ dzięki zawartości helu w balonach będą one się unosić nawet do miesiąca w przypadku balonów foliowych. Warto też wspomnieć, że zwykłe gumowe balony także wypełnimy helem, jednak ich czas przydatności będzie znacznie krótszy.  Niestety, gumowe balony są idealne do stworzenia większej ilości, jednak są one w klasycznym okrągłym kształcie, kolorach i ewentualnie pojedynczych motywach. Bardziej spektakularne będą balony foliowe. Poprzez standardowe kształty jak gwiazdy, okręgi i sześciany, aż do bardziej wymyślnych kształtów postaci z filmów, bajek oraz przedstawienia zwierząt. Mogą mieć one 40 centymetrów wysokości, ale również ponad metr. Takie kompozycje są idealne, aby zapełnić każdą przestrzeń. Nie zapominajmy też, iż przy balonach foliowych bez motywów możemy też wybierać między wykończeniem matowym, satynowym oraz klasycznym błyskiem. Czasami są one posypane brokatem. W związku z tym znajdziemy idealne fasony dla nas. Jeśli będzie potrzeba znajdą się również litery i cyfry, gdyby ktoś chciał wyszczególnić daną okazję.

Wybór balonów z helem jest coraz większy w naszym kraju. To wszystko dlatego, iż jest to bardzo ciekawy i oryginalny sposób dekorowania pomieszczeń. Tego typu balony sprawią wiele radości każdemu bez względu na płeć, wiek i ulubione rzeczy. Mają one tyle kształtów, motywów oraz wielkości, iż znajdziemy najlepszą opcję dla nas, a także w ramach prezentu urodzinowego dla drugiej osoby. Balony wypełniane helem to doskonały pomysł na urodziny.