Innowacyjny preparat do mezoterapii bezigłowej

Zabiegi mezoterapii w skuteczny sposób pomagają odmłodzić skórę i nadać jej świeżego i zdrowego wyglądu. W kosmetologii stosowane są dwa rodzaje tych zabiegów. Mezoterapia może przybierać formę igłowej lub bezigłowej. W pierwszym przypadku stosuje się różne formy iniekcji, a preparaty podawane są poprzez tradycyjne igły lub specjalne urządzenia. W mezoterapii bezigłowej wykorzystywane są prądy elektryczne i ultradźwięki, a preparaty przenikają przez skórę w głębsze warstwy tkanki dzięki wiązce elektrycznej.

Skuteczna mezoterapia bezigłowa

preparaty do mezoterapii bezigłowejDo przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się urządzenia wytwarzające prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Pod wpływem impulsów elektrycznych błony komórek skóry lepiej przepuszczają substancje aktywne w kosmetykach. Nowoczesne preparaty do mezoterapii bezigłowej uzupełniają niedobory substancji aktywnych i odżywczych znajdujących się w skórze. Pozwalają wygładzić zmarszczki, zlikwidować plamy i przebarwienia i poprawiają koloryt skóry. Eliminują defekty wywołane czynnikami środowiskowymi i niewłaściwymi procesami zachodzącymi w tkankach. Seria zabiegów w znaczny sposób poprawia wygląd skóry, nadaje jej młody i zdrowszy wygląd, a także odpowiednio nawilża i odżywia. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a dla uzyskania optymalnego rezultatu zalecane są serie kilku zabiegów. Zabiegom mezoterapii można poddawać różne obszary ciała. Najczęściej zabiegi przeprowadzane są na skórze twarzy, ale może zostać wykonana też na skórze ud, brzucha i pośladków, a także pod oczami i na powiekach. W gabinetach kosmetycznych dobierane są odpowiednie preparaty dostosowane do potrzeb skóry i uwarunkowań genetycznych. Zabiegi są mało inwazyjne i najczęściej trwają do godziny czasu. Na rynku istnieje wiele preparatów dostosowanych do różnych potrzeb i rodzajów cery.

Przeznaczone są do usuwania zmarszczek, odpowiedniego odżywienia i nawilżenia skóry, a także do wyrównania kolorytu i eliminacji przebarwień. Likwidują rozstępy i blizny, zmniejszają cellulit i wiotkość skóry. Wpływają na sprężystość i elastyczność, odpowiednie nawodnienie i nawilżenie. Zabiegi mezoterapii bezigłowej można wykonać praktycznie w każdym gabinecie kosmetycznym, a ceny zaczynają się już od 100 zł. Najbardziej korzystne oferty umożliwiają zakup serii zabiegów na różne części ciała.