Kiedy najlepiej podrywać?

Randki są głównie domeną młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą w dorosły wiek i poznają świat. Imprezy i spotkania ze znajomymi, sprzyjają poznawaniu nowych ludzi i zawieraniu trwałych bądź przelotnych znajomości. Każdy z nas jest istotą społeczną, która potrzebuje żyć w grupie, dlatego często zabiegamy o względy innych ludzi, szczególnie tych, którzy się dla nas liczą.

Dlaczego niektórzy nie potrafią podrywać?

podrywanieOd naszego wychowania bardzo wiele zależy, ponieważ to właśnie w pierwszych latach życia, kształtują się wzorce, które będą nam towarzyszyły przez całe życie. Jeżeli nasz ojciec szanował matkę i o nią dbał, to z pewnością sami także będziemy tak się zachowywali w dorosłym życiu względem płci przeciwnej. Jeżeli nasi rodzice wspierali nasz rozwój i dodawali odwagi oraz motywowali, to wyrośniemy na pewnych siebie i odważnych ludzi. Są to bardzo ważne cechy w dorosłym życiu, gdyż pomagają w relacjach społecznych. Każdy z nas ma jakiś swój własny sposób na podrywanie, który podpatrzył u innych, albo realizuje go intuicyjnie. W podrywaniu najważniejsza jest naturalność i bycie sobą, ponieważ prędzej czy później wyjdzie na jaw, jacy naprawdę jesteśmy. Dużą rolę odgrywa inteligencja, ponieważ łatwo można ją określić nie widząc kandydata, a jedynie słysząc co mówi. Na szczęście pierwsze wrażenie skupia się w pierwszych sekundach na wyglądzie, a dopiero później na mowie werbalnej i niewerbalnej, więc zawsze można jakoś zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej. Podryw nie może być nachalny, bo wywoła odwrotny skutek, zniechęcając kogoś do siebie. Pierwsze spotkanie jest często decydujące, więc trzeba pamiętać, że nie będziemy mieli drugiej szansy, kiedy spotkamy na swojej drodze swoją wymarzoną drugą połowę. Jednak nie każdy potrafi podrywać, bo najczęściej brakuje mu odwagi i pewności siebie.

Kobiety lubią przebojowych mężczyźni, którzy wiedzą czego chcą i są inteligentni. Są też pewne sytuacje, które sprzyjają podrywaniu i jest to na przykład impreza, praca czy wakacje. Często alkohol dodaje odwagi, ale z jego ilością należy uważać, bo może się to skończyć katastrofą. Dla osób, które nie potrafią się przełamać i są samotne, powstało wiele szkół, zajmujących się szkoleniem technik podrywu, które cieszą się dużym zainteresowaniem.