Komfortowe pojazdy w Białymstoku

Z pewnością wynajęcie samochodu z wypożyczalni jest bezpieczniejsze niż kupienie używanego modelu auta z niewiadomego pochodzenia. Wynika to z regularnych kontroli i testów, które mają za zadanie utrzymać jak najwyższą jakość usługi.

Jaki auta można wynająć?

białystok samochody wynajemJak wiadomo, niezadowolony klient już na pewno nie wróci, a do tego jeszcze rozpowie swoim znajomym o negatywnych odczuciach związanych  daną firmą. W związku z tym, wypożyczalnie nieustanni podnoszą jakość swoich usług i starają się wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy stają się coraz bardziej wymagający. Jeżeli mieszkamy w mieście Białystok samochody wynajem jest prowadzony przez przynajmniej kilkadziesiąt wypożyczalni. Są one zlokalizowane w najbardziej strategicznych miejscach, czyli w centrum i na obrzeżach miasta. Dzięki temu klienci mają łatwy dostęp do usług, a wypożyczalnia większe szanse na znalezienie potencjalnego klienta. W ramach usługi wynajmu, oferowane są przeróżne auta osobowe i dostawcze niemalże z każdej marki. Wszystkie pojazdy są w stu procentach sprawne, mają opłacone obowiązkowe ubezpieczenia oraz mają na wyposażeniu gaśnicę, łańcuchy na koła i kompletną apteczkę pierwszej pomocy. Auta są przygotowane do jazdy w każdych warunkach. Wypożyczyć można samochód w ramach krótkoterminowego, średnioterminowego lub długoterminowego wynajmu, który zaczyna się już od jednego dnia. Najczęściej klienci wynajmują auta kompaktowe do jady miejskiej lub duże, rodzinne modele, które doskonale się sprawdzają na wakacje.

Do wypożyczenia pojazdu konieczne jest prawo jazdy, opłacenie kaucji, która jest zwracana w momencie zdania pojazdu oraz wykupienie obowiązkowego ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na czas korzystania z samochodu. Opłata za sam wynajem jest rozliczana po zakończeniu usługi.