Kosmetyki Yope troszczą się o środowisko

Polska marka kosmetyków, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na kosmetyki nie wpływające na degradację środowiska podbiła już serca wielu rodaków. Najważniejszym wyróżnikiem, jakim Yope kosmetyki mogą się poszczycić są niezwykłe zapachy, które przypadną do gustu najbardziej wybrednym nosom.

Naturalne kosmetyki Yope

yope kosmetykiKlasyczne zapachy jak mydło Werbena, Figa czy Wanilia z cynamonem brzmią tak, że ma się ochotę je zjeść. Na szczęście pomimo, że rozpieszczają nasze zmysły podczas kąpieli w efekcie nie są tak smakowite i pozwalają na przyjemną kąpiel. Można je kupić w pojedynczych opakowaniach lub pakietach prezentowych, które zawierają mydło w płynie oraz balsam do ciała o ciekawych, charakterystycznych dla firmy zapachach. Zgodnie z ideą marki yope kosmetyki które trafiają do naszych rąk posiadają najsurowszy europejski certyfikat dla firm dbających o środowisko. Mowa o certyfikacie Ecolabel, który skupia się nie tylko na samym składzie kosmetyku, ale także jego opakowaniu, transporcie i dystrybucji. Od niedawna mydła Yope może kupić… be opakowania. Wystarczy przynieść swój, opróżniony wcześniej pojemnik do ich showroomu mieszczącego się w Warszawie, aby ograniczyć produkcję plastiku. A jeśli fantastyczne mydła przypadną wam do gustu, możecie także poszukać ich dziecięcych odpowiedników, w ciekawych, zwierzęcych opakowaniach z pompkom pomagającą maluchom prawidłowo dopasować ilość mydełka do potrzeb mycia rączek.

Oprócz fantastycznych kosmetyków Yope można znaleźć również kosmetyki dla domu. Płyny do zmywania oraz środki czyszczące do kuchni i łazienki o zapachu ziół i owoców doskonale radzą sobie z codziennymi zabrudzeniami i pozostawiają przyjemny zapach.A co najważniejsze, również w 99% są wyprodukowane z bio-surowców.