Kupno kolorowego bidonu ze słomką

Moja córeczka miała już trzy lata. Niestety wciąż piła wodę i soczki z butelki ze smoczkiem. Musiałam ją tego oduczyć, ponieważ obawiałam się, że w ten sposób zniszczy sobie zgryz, o czym zresztą ostrzegała mnie nasza pediatra i pani stomatolog. Zależało mi na tym, aby znaleźć jakiś wygodny kubeczek, który byłby praktyczny i wygodny, a przy tym atrakcyjny dla dziecka, które nie chce rozstać się ze swoją butelką. Z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka.

Zalety kolorowych bidonów ze słomką b box

kolorowy bidon ze słomką b boxMiała ona synka trochę starszego niż moja córka i sama przechodziła z nim podobny problem. Okazało się, że w jej przypadku sprawdził się kolorowy bidon ze słomką b box. To specjalny kubek niekapek, który umożliwia picie nawet po przechyleniu kubka do góry nogami. Tak samo jak w przypadku butelki ze smoczkiem, dziecko musi zacząć ssać, żeby płyn wydostał się ze środka, dzięki czemu dzieci łatwo rezygnują ze smoczka. Co ważne słomka jest zaprojektowana w taki sposób, że nie wpływa negatywnie na zgryz dziecka. Dodatkowo jest ona ergonomiczna, co przyczynia się do tego, że przy przechylaniu kubka słomka porusza się wraz z płynem w środku, a co za tym idzie, umożliwia ona wypicie napoju przez dziecko do samego końca. Uznałam, że spróbuję tego polecanego mi rozwiązania. Bez problemu dostałam taki kolorowy bidon ze słomką w sklepie z artykułami dla niemowląt i małych dzieci. Zaczęłam z niego korzystać jeszcze tego samego dnia i okazało się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Moja córeczka od razu go polubiła, a ja przekonałam się że ma on o wiele więcej zalet niż te, o których informowała mnie przyjaciółka. Jego dodatkowym atutem był uchwyt, który pozwalałam mocno złapać kubek nawet niesprawnym dziecięcym rączkom. Dzięki temu, że był on taki wygodny i praktyczny, mogliśmy z niego korzystać nie tylko w domu, ale także na spacerach.

Muszę przyznać, że w pełni spełnił on moje oczekiwania, a w dodatku był bardzo tani i dostępny od ręki w niezwykle atrakcyjnej cenie. Cieszę się, że zdecydowałam się go zakupić. Miał on szczelną nakrętkę, która zupełnie nie przeciekała, dlatego nie musiałam się martwić, że córeczka rozleje napój na siebie. Można było myć go bez problemu w zmywarce i dezynfekować w wysokich temperaturach, co również było dla mnie ważne.