Kwiaty na pogrzeb na zamówienie

Niestety w naszej rodzinie niedawno wydarzyła się tragedia. Zmarła siostra mojej mamy która była moją ulubioną ciotką. Wszyscy bardzo to przeżyliśmy. Niestety ciotka mieszkała bardzo daleko i musieliśmy wszyscy wybrać się na pogrzeb dzień wcześniej.

Wieniec pogrzebowy z Katowic

Kwiaty na pogrzeb KatowiceJako że mieszkam z rodziną nad polskim morzem a pogrzeb miał odbyć się na śląsku w okolicach Katowic jechaliśmy wszyscy dzień wcześniej i spaliśmy u kuzyna mojej mamy, u mojego wujka. Wiedziałam, że kupując kwiaty na pogrzeb u siebie nie zdołam ich całych dowieść, ponieważ było lato a auto było całe zapakowane po dach. Tak to już bywa, gdy ma się dużą rodzinę. Musiałam zamówić kwiaty z odbiorem w Katowicach, tak było po prostu wygodniej. W wyszukiwarkę internetową wpisałam kwiaty na pogrzeb Katowice, wyskoczyło mi dość sporo propozycji zrobienia takiego wieńca z odbiorem, lecz był problem z terminem. Zapomniałam zamówić wcześniej i robiłam to na ostatnią chwilę. Siedziałam pół dnia przy telefonie i dzwoniłam po różnych kwiaciarniach czy jest ktoś w stanie wykonać dla mnie ten wieniec. Po mozolnych poszukiwaniach w końcu się udało. Jedna miła pani się zgodziła i powiedziała, że nie będzie problemu odebrać go rano przez pogrzebem. Szczerze byłam jej bardzo wdzięczna za to, że się zgodziła, bo już prawie się poddałam. Byłam z jednej strony zdołowana pogrzebem a z drugiej chociaż trochę szczęśliwa tym, że udało mi się w ostatnim momencie zamówić dla cioci kwiaty.

Dzień przed pogrzebem po pracy spakowaliśmy się całą rodziną do samochodu i wyruszyliśmy w drogę. Na drugi dzień odebrałam kwiaty sama i udaliśmy się na pogrzeb. Atmosfera była taka jak to bywa na pogrzebach, ale taka jest kolej rzeczy. Później całą rodziną wybraliśmy się na obiad. Następnego dnia rano wracaliśmy z powrotem do domu.