Makijaż permanentny jest często wybierany przez klientki

Moja siostra jest kosmetyczką. kiedy skończyła szkołę pracowała w znanym i doceniany salonie. Dobrze sobie radziła. Miała sporo zadowolonych klientów, którzy chętnie do niej wracali i polecali jej usługi. Z czasem siostra coraz częściej zaczynała myśleć o swojej firmie. Chciała pracować na siebie i być niezależną kobietą. W międzyczasie budowali z mężem dom i postanowiła na dole zbudować osobne pomieszczenie, które będzie przeznaczone na salon kosmetyczny. Ich działka znajdowała się w centrum miasta więc lokalizacji była świetna. Ja pracowałam w reklamie i zapewniłam ją, że pomogę dobrze zareklamować jej salon, żeby miała jak najwięcej klientów.

Siostra była zadowolona z reklamy

polecany makijaż permanentny w kołobrzeguSiostra zainwestowała sporo pieniędzy we wszystkie narzędzia i maszyny, z których korzystała w swojej pracy. Nawiązała współpracę z hurtownią, która dostarczała jej potrzebne kosmetyki. Znała się na swojej branży i wiedziała jakie produkty są najlepsze i które służą dobrze klientkom. Ja przygotowałam fajną reklamę, która miała być wyemitowana w radio. Dodatkowo na wszystkich portalach zamieściłam informację o salonie kosmetycznym siostry. Odbiorcy mogli dowiedzieć się gdzie będzie wykonywany przez nią makijaż permanentny. Polecany makijaż permanentny w kołobrzegu jest bardzo popularny. Kiedy zajmowałam się tworzeniem reklam i haseł to sporo czytałam na ten temat na różnych forach. Klientki wyszukują za pomocą Internetu dobrych i polecanych salonów kosmetycznych, które wykonują profesjonalne zabiegi w dobrych cenach. Siostra miała sporo zadowolonych klientek, którym wykonywała zabieg [permanentny w obecnej firmie i one polecały jej usługi wśród znajomych i w rodzinie. Często też do niej wracały więc od razu miała spory ruch u siebie w salonie. Dzięki temu, że salon znajdował się obok jej domu to nie musiała marnować czasu na dojazdy i powroty z pracy. Sporo na tym oszczędzała także pieniędzy bo nie musiała nigdzie dojeżdżać autem. Dobra lokalizacja to połowa sukcesu.

Założyłyśmy siostrze także stronę firmową. Znajdowały się na niej wszystkie niezbędne informacje o salonie. Na stronie znajdowały się także wszystkie niezbędne informacje o samych zabiegach. Siostra dokładnie opisała jak wygląda zabieg. Ja mogę sama potwierdzić, że zabieg permanentny jest bardzo wygodny. Siostra wykonywała mi brwi i usta i do tej pory pięknie się trzyma. Koszt nie był wysoki a ból nie był duży i dało się go wytrzymać. Dodatkowo miałam znieczulenie więc było dobrze. Twarz od razu lepiej wygląda a dzięki temu mamy lepsze samopoczucie.