Makijaże permanentne w klinice medycyny estetycznej

Odkąd pierwszy raz zobaczyłam u mojej przyjaciółki brwi zrobione makijażem permanentnym od razu zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy i sobie takowych nie sprawić. Efekt był naprawdę fenomenalny i gdyby nie to, że wiedziałam wcześniej o zabiegu to w życiu bym nie powiedziała, że to nie jest po prostu perfekcyjnie wykonany makijaż brwi.

Piękne brwi dzięki makijażowi permanentnemu 

klinika medycyny estetycznej łódźMoja przyjaciółka masz dosyć delikatne i bardzo jasne brwi dlatego kiedyś powiedziała mi, że planuje zrobić sobie makijaż permanentny. Kiedyś już słyszałam o tym sposobie, jednak nie wgłębiałam się w niego z racji tego, że sama posiadam dosyć grube brwi, aczkolwiek mają one prześwity. Dotychczas radziłam sobie z nimi po prostu przy pomocy kredki, jednak gdy zobaczyłam niesamowite efekty u przyjaciółki również postanowiłam zapisać się na zabieg. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania mieści się świetna klinika medycyny estetycznej Łódź jest miejscem do którego zjeżdżają się klientki i klienci z całego kraju, aby właśnie w tej klinice umówić się na zabieg. Sama tam powiększałam swoje usta i wiem, że personel jest niezwykle miły i uprzejmy, a każdy pacjent traktowany jest na najwyższym poziomie, jaki może zapewnić tego typu miejsce. Dlatego, kiedy dowiedziałam się, że przyjaciółka właśnie tam robiła sobie makijaż permanentny nie miałam najmniejszych wątpliwości, że i mnie efekt końcowy się bardzo spodoba.

Istnieje kilka metod wykonywania takiego makijażu permanentnego i zazwyczaj sposoby są dobierane indywidualnie pod każdą z nas, aby efekt był jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Wiedziałam zatem, że mając inny rodzaj brwi prawdopodobnie rezultat będzie się nieco różnił. Tak też zresztą było bo moja przyjaciółka ma zrobione brwi metodą piórkową, a ja metodą cieniowania niemniej jestem w stu procentach usatysfakcjonowana efektem końcowym.