Miejsce zakupu pessarów położniczych

Jestem właśnie w drugiej ciąży. O ile pierwsza ciąża przebiegała bez komplikacji, tak teraz niestety od samego początku mam problemy zdrowotne. W momencie kiedy okazało się, że jestem w ciąży, bardzo dokuczały mi bóle brzucha. Do tego stopnia, że większość czasu leżałam, a jakikolwiek ruch powodował ogromny ból.

Kupno pessara położniczego w dobrej cenie

pessar położniczy gdzie kupićPóźniej było tylko gorzej, doszło krwawienie. Lekarz prowadzący stwierdził, że nie wie czy uda mi się utrzymać ciążę. Dla mnie był to ogromny cios, ponieważ o drugie dziecko staraliśmy się z mężem od lat. Mój wiek już nie był najniższy stąd prawdopodobieństwo zajścia w kolejną ciąże było nikłe. W połowie ciąży okazało się, że szyjka się skraca i pojawia się rozwarcie. Jedynym sposobem, by ten proces zatrzymać było założenie pessara. Lekarz prowadzący zaproponował, bym spróbowała poszukać w internecie pessar położniczy gdzie kupić w dobrej cenie. Na kolejną wizytę mam już przyjść z pessarem i wtedy mój położnik mi go zaaplikuje. Bardzo się obawiałam, że u mnie to się nie sprawdzi, bo kiedyś miałam umieszczaną wkładkę domaciczną i pojawiła się alergia i nie mogłam z niego korzystać. Dzięki pomocy znajomej mojej mamy, która jest położną, dostałam znać, który pessar jest najlepszy i w najniższej cenie. Musiałam go zamówić w jednym z internetowych sklepów. Położna zapewniała, że materiał z jakiego jest wykonany jest bezpieczny. Dla mnie było to bardzo ważne, bo bałam się reakcji drażniących. Po złożeniu zamówienia, po kilku dniach była u mnie paczka. Umówiłam się szybko na wizytę do swojego lekarza, żeby dowiedzieć się jak się go aplikuje i jak mam teraz z nim funkcjonować. Okazało się, że kupiłam najdelikatniejszy i wykonany z bardzo miękkiego materiału krążek, który jest najlepszy w ginekologii.

Dzięki temu, że zdecydowałam się na zakup pessara, właśnie jestem w trzecim trymestrze ciąży. Już stres spadł, bo dziecko jest na tyle rozwinięte, że nawet gdyby teraz rozpoczął się poród, to synkowi już nic nie grozi. Tak się cieszę, że zdecydowałam się na ten zakup. I będę go polecała wszystkim kobietom, które borykają się z podobnym problemem w ciąży. Dzięki niemu niemożliwe stało się możliwe, i mimo iż mało kto wierzył, że uda mi się utrzymać ciążę, to jakoś dałam rade.