Najlepszy namiot tipi

Urządzanie pokoju dziecięcego jest bez wątpienia miłym doświadczeniem dla rodziców, ale także dla dzieci. Maluchy lubią mieć bajkowe pokoje, w których nie brakuje miejsca do zabawy, na odpoczynek i jest kącik, gdzie mogą się schować.

Jak wyglądają dziecięce namioty tipi?

namiot tipi dla dzieciSą pewne zabawy, w które lubią się bawić wszystkie dzieci. Jest to na pewno zabawa w chowanego, w dom, czy odgrywanie  różnych postaci. Maluchy lubią mieć miejsce, w którym ich nie widać i mają nieco prywatności. Dlatego namiot tipi dla dzieci jest świetnym rozwiązaniem dla pociech w wieku od dwóch, trzech lat do nawet dziesięciu. W sprzedaży są dostępne różne modele dla chłopców i dziewczynek, więc na pewno każde dziecko znajdzie namiot dla siebie. Najczęściej mają one w podstawie trójkąt, a trzy plastikowe kijki stanowią jego konstrukcję. Namiot wygląda identycznie jak indiańskie modele, z tą różnicą, że są dostosowane do małych dzieci. Znajdziemy także większe namioty, które mają kwadrat w postawie i składają się z czterech kijków połączonych na samej górze. Namiot tipi jest bardzo lekki, gdyż jego konstrukcja składa się z cienkich rurek plastikowych, do których się przywiązuje materiał stanowiący pokrycie namiotu. Można go postawić w dowolnym miejscu na parkiecie, panelach, dywanie, czy wykładzinie. Do  środka można wsadzić cienki materac i poduszki, aby było to przytulne miejsce dla malucha. Bardzo łatwo się go rozkłada i nie posiada ostrych zakończeń, oraz elementów, które dziecko może oderwać i połknąć, co jest bardzo ważne.

Namiot można kupić dziecku na urodziny, lub imieniny, albo wręczyć bez okazji, bo to świetne miejsce do zabawy. Można go dowolnie udekorować, a nawet zamieścić w środku jakąś lampkę, lub kompletne oświetlenie. W sprzedaży są dostępne modele dla obu płci.