Nitownice jedno- i dwugłowicowe

Hydrauliczne nitownice orbitalne zwykle zapewniają siłę skierowaną w dół w zakresie 2 700–22,700 kg. Hydropneumatyczna nitownica CC300 służy do nitowania i wyprowadzania wkładek hamulcowych na każdym typie szczęki hamulcowej. Żebrowana konstrukcja stalowa zapewnia maszynie doskonałą wytrzymałość i sztywność.

Nitownica pneumatyczna orbitalna

nitownice pneumatycznePołączony hydrauliczny i pneumatyczny układ rozruchowy zapewnia dużą siłę roboczą przy małej ilości sprężonego powietrza, które jest oczyszczane przez filtr-smarownicę wraz z regulatorem ciśnienia i prostym manometrem. Ten model maszyny do nitowania specjalizuje się w nitowaniu litych nitów żelazem lub stalą. Pneumatyczna nitownica orbitalna typu stołowego jest standardową nitownicą orbitalną, napędzaną pneumatycznym powietrzem, zaprojektowaną jako stół warsztatowy. Wiele materiałów można nitować razem za pomocą nitownic orbitalnych, w tym delikatnych i kruchych materiałów oraz wrażliwych elementów elektrycznych lub elektronicznych. Proces nitowania orbitalnego różni się od nitowania udarowego i nitowania spiralnego. Nitowanie orbitalne wymaga mniejszej siły skierowanej w dół niż nitowanie udarowe lub spiralne; Nitownice pneumatyczne mają narzędzie do formowania przędzy (znane jako pióro), które jest stopniowo obniżane do nitu, który rozprowadza materiał nitu do pożądanego kształtu w zależności od konstrukcji narzędzia. Maszyny do formowania orbitalnego oferują użytkownikowi większą kontrolę nad cyklem nitowania, ale kompromis dotyczy czasu cyklu, który może wynosić 2 lub 3 sekundy. Analiza pneumatycznej nitownicy daje dogłębne badanie tego rynku wraz z nowoczesnymi trendami i przyszłymi prognozami, aby rzucić światło na zbliżające się kieszenie inwestycyjne. Analiza wprowadza analizę ilościową i jakościową tego rynku nitownic pneumatycznych w całej prognozie (), aby umożliwić zainteresowanym stronom uzyskanie szans na głównych rynkach. Pneumatyczna nitownica skrupulatnie sprawdza ten rynek pod kątem zastosowania, pomagając zrozumieć trendy w branży.

Kluczowi liderzy branży maszyn do nitowania pneumatycznego wraz ze swoimi planami są analizowani, aby uchwycić konkurencyjną sytuację tego biznesu. Analiza branżowa została przeprowadzona na skalę światową, na przykład, obecna i tradycyjna analiza wzrostu nitownic pneumatycznych, analiza konkurencji, a także perspektywy rozwoju regionów centralnych.