Nowoczesne piżamy męskie dla dojrzałych

Panowie coraz chętniej wkładają piżamy. Nic dziwnego, bo ten rodzaj ubioru pozwala na komfortowe wyjście spod prysznica oraz nieśpieszne picie porannej kawy zanim trzeba będzie ubrać się w bardziej formalny strój. Dodatkowo ciekawe wzornictwo nowoczesnych piżam męskich sprawia, że nie mają one nic wspólnego z przaśnymi wzorami zapamiętanymi z odwiedzin na szpitalnych oddziałach.

Najmodniejsza piżama męska

piżamy męskieZapewne też skojarzenia z pobytem w szpitalu było przyczyną do męskiej niechęci do piżamy. Jednak coraz częściej pojawiający się w mediach widok męskiego Hugh Hefnera w piżamie i szlafroku oraz spragmatyzowanie męskiej garderoby przez amatorów rurek i metroseksualności sprawiło, że wszyscy na piżamy męskie patrzymy łaskawszym okiem. Wielu dojrzałych panów wybiera bawełniane piżamy z długimi spodniami i rozpinaną, koszulową górą. Mogą one być gładkie lub w nowoczesne, męskie wzory jak kotwice czy kratka. Piżamy o takich fasonach zapewniają szykowny wygląd, nawet jeśli ubranego w nią mężczyznę męczy katar. Natomiast panowie, którzy decydują się na mniej tradycyjne, bawełniane piżamy z górą w postaci trykotu chętnie sięgają po zestawy, w których spodnie są uszyte z materiału w ponadczasową kratkę, natomiast góra to koszulka w jednolitym, pasującym do kratki na spodniach kolorze; grancie, brązie, głębokiej czerwieni. Z kolei modele piżam męskich złożonych z krótkich, dzianinowych spodenek i t-shirtu to propozycja dla młodych, choćby duchem. Są one zwykle uszyte z dzianiny w jednolitym, dość dynamicznym kolorze jak granat, pomarańcz czy żółć połączona z grafitem lub połączeniem tych kolorów z nieco bardziej stonowanymi jak grafit, szarość, błękit. W tego typu zestawach piżam męskich często też można spotkać paski, które dodają wyjątkowego, chłopięcego uroku.

Warto jednak pamiętać, że piżamy męskie należą do specyficznego rodzaju bielizny, a więc zamiast modą warto kierować się własną wygodą. Nie każdy będzie dobrze czuć się w rozpinanej koszulowej górze od piżamy męskiej, a jeszcze innej osobie nie będzie odpowiadać otulenie miękką flanelą i nawet w zimowe noce chętniej włożą krótkie spodenki z dzianiny bawełnianej. Mając tak szeroki wybór różnorodnych wzorów, fasonów i materiałów każdy pan wybierze rozwiązanie dla siebie.