Organizacja imprez sprawia mi radość

Uwielbiam zajmować się organizacją. Od małego miałam to we krwi. Często organizowałam siostrze urodziny. Moja mama zawsze się mnie pytała czy to co przygotowała będzie ok. Podpowiadałam jej różne pomysły z których często korzystała. Moja siostra jest ode mnie pięć lat młodsza. Zawsze miała najlepsze urodziny pod słońcem.

Zorganizowanie imprezy to spore wyzwanie

organizacja imprez firmowych krakówKiedy skończyłam studia zatrudniałam się w dziale marketingu w dużej firmie. Miałam na głowie wiele spraw ale także zajmowałam się organizacją różnego typu imprez. Organizacja imprez firmowych kraków była dla mnie przyjemnością. Uwielbiałam kiedy szef prosił mnie o szykowanie różnych pomysłów. Od razu wiedziałam co będę szykować i jak chcę żeby wszystko przebiegało. Mój szef akceptował moje wszystkie pomysły. Firma miała spory budżet więc nie miałam ograniczeń. Imprezy organizowałam z różnych okazji i zawsze pracownicy świetnie się na nich bawili. Chwalili wszystkie zabawy i konkursy, które odbywały się w trakcie imprezy. Organizacja imprez firmowych kraków to w cale nie jest taka prosta sprawa. Trzeba najpierw pozałatwiać wszystkie formalności. Dokładnie ustalić menu z restauracją czy klubem gdzie odbywa się impreza. Dodatkowo zorganizować konkursy, jakiego fotografa i małe upominki dla każdego z pracowników. Pomimo tego, że zorganizowanie imprezy to spore zamieszanie i wyzwanie zawsze się w pełni angażuję i daję z siebie sto procent.

Każda impreza pokazuje mi, że warto się angażować i proponować pracownikom różne nowe atrakcje. Zgrana ekipa firmowa to podstawa do tego żeby każda impreza była udana. Nasz zespół jest bardzo dobrze dobrany. Staramy się tak kompletować ekipę, żeby zawsze się dogadywać i pomagać sobie w pracy. Już nie mogę się doczekać kolejnej imprezy.