Ozdobne obrazy na szkle

Znudziły ci się typowe obrazy na płótnie lub zwyczajne ozdoby ścienne? Obrazy na szkle dodają pomieszczeniu modernistycznego i świeżego wyglądu. Pasują jako element wystroju różnych pomieszczeń, np. salonu, sypialni czy biura, stając się ich mocnym, wyrazistym punktem. 

Obraz na szkle – nowocześnie i pomysłowo

obrazy na szkleWiele firm wychodzi naprzeciw klientowi i proponuje stworzenie ich własnych designów, aby w stu procentach spełnić ich wymagania. To bardzo efektowne ozdoby akcentujące osobowość właściciela. Obrazy na szkle powstają poprzez podklejenie szkła gotową grafiką. Technologia zwana laminowaniem pozwala na pokrycie szkła pożądana grafiką i uzyskanie żywych barw i czystego obrazu. Są łatwe w utrzymaniu, wystarczy przetrzeć je ścierką, aby wyglądały jak nowe. Obrazy na szkle są bezpieczne, nawet jeśli spadną to podklejony obraz utrzyma szkło w miejscu i nie pozwoli na odpadnięcie żadnych odłamków zapewniając tobie i twoim bliskim maksymalny komfort i bezpieczeństwo. W salonach sprawdza się duże obrazy lub tryptyki składające się z trzech części i tworzące razem jeden spójny obraz. W kuchni dobrym wyborem będą grafiki z warzywami, owocami lub, żeby powiększyć pomieszczenie, widok na miasto. Z kolei do sypialni znakomicie będą się nadawać abstrakcje w stonowanych, terapeutycznych kolorach. Do pokoju dziecka będą pasować mapy świata, tablica Mendelejewa czy zdjęcie ulubionego zespołu. W biurze sprawdzi się obraz z logiem firmy lub szklany panel ze zdjęciem pracowników. Obrazy na szkle znajdą swoje zastosowanie w kawiarni, restauracji, przychodni specjalistycznej, salonie spa, a nawet u weterynarza!

Z szerokiej oferty jaką prezentują nam sprzedawcy każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie w rozsądnej cenie. Można skorzystać z już gotowych kompozycji lub stworzyć coś zupełnie wyjątkowego. Nie ważne czy stworzyliśmy swój design, czy wybraliśmy już gotowy projekt obrazy na szkle pomogą zbudować oryginalny klimat miejsca.