Piękno kostiumów kąpielowych dla puszystych

Wybierając się na wakacje zaczynamy zastanawiać się, w czym się pokazać na plaży. Przeglądamy więc oferty sklepów z kostiumami kąpielowymi, szukamy inspiracji na instagramie i w innych mediach. Wybór jest naprawdę ogromny szczególnie jeśli mamy standardowy rozmiar 36 lub 38. 

Dobór kostiumu kąpielowego dla osób puszystych

kostiumy kąpielowe dla puszystychProblem w doborze stroju kąpielowego może powstać, jeśli nasza sylwetka ma większy rozmiar od standardowego rozmiaru 36. Często rozmiary strojów kąpielowych oferowanych w standardowych sklepach bieliźniarskich czy pływackich kończy się na rozmiarówce 42, czasem 44. Co w sytuacji, kiedy mamy większy rozmiar? Na szczęście, powoli ten trend się zmienia i pojawiają się w niektórych sklepach specjalne linie plus size. Możemy wówczas kupić strój dla siebie, w większym niż 42 rozmiarze. Powstają też specjalistyczne sklepy, które tworzone są w odpowiedzi na oczekiwania klientów, oferujące odzież, bieliznę i również stroje kąpielowe w większych rozmiarach. Oferowane są kostiumy w różnych kolorach i wzorach. Kostiumy kąpielowe dla puszystych powinny być dobrze dopasowane. Najlepiej dobrane będą maskowały niedoskonałości sylwetki takie jak wystający brzuszek, zbyt obfite biodra, czy mało jędrne pośladki. Te idealne, powinny za to pięknie podkreślać i uwydatniać biust i dekolt, albo wydłużać optycznie nasze nogi. W zależności od tego, czy chcemy pokazać więcej ciała lub nie, możemy wybierać w strojach kąpielowych jednoczęściowych jak i dwuczęściowych. Te jednoczęściowe zakryją więcej naszych niedoskonałości. Dla niezdecydowanych są też dostępne stroje typu tankini. Jest to dłuższa koszulka, która ukryje nasz brzuszek. Będziemy czuć się bardziej pewnie i komfortowo. Na plaży świetnie sprawdzą się również różnego rodzaju parea, które pozwolą nam nieco zakryć się np. podczas spacerów brzegiem plaży. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie czują się komfortowo chodząc w samym stroju kąpielowym. 

Dobór stroju kąpielowego w większym rozmiarze może być problematyczne. Na szczęście, powstaje coraz więcej sklepów, które oferują tego rodzaju produkty. Możemy wybierać spośród strojów jednoczęściowych, dwuczęściowych oraz strojów typu tankini. Dostępne są też parea, które ukryją niedoskonałości sylwetki.