Piłkarzyki w biurze dadzą chwilę wytchnnienia

Praca biurowa potrafi być ciężka i nużąca. Wiedzą o tym wszyscy, którzy spędzają wiele godzin dziennie w biurze. Samo siedzenie przy biurku jest męczące zarówno dla kręgosłupa jak i po prostu dla samopoczucia. Jeśli do tego pracuje się cały czas przy komputerze to męczą się oczy a także dłonie. Na szczęście w wielu firmach i korporacjach zaczyna się rozumieć, że w trakcie pracy trzeba się trochę rozruszać. I coraz częściej w biurach możemy zobaczyć popularne kiedyś piłkarzyki.

Korporacje inwestują w stoły do piłkarzyków

garlando - nowe piłkarzykiPopularne kiedyś w lokalach gastronomicznych piłkarzyki dzisiaj stają się elementem ważnym dla funkcjonowania firm i korporacji. Gra w piłkarzyki ma mnóstwo zalet, jeśli chodzi o ruch. Przede wszystkim trzeba się ruszyć od biurka i od komputera, żeby móc w te piłkarzyki zagrać. Sama gra wymaga jednak wielu umiejętności. Koordynacja ruchowa, która jest niezbędna do tej gry, ulega poprawie po kilku minutach zabawy. W wielu biurach wybiera się firmę garlando – nowe piłkarzyki z tej firmy pojawiają się w kolejnych biurowcach. Największe korporacje do tego stopnia inwestują w ten rodzaj biurowej rozrywki, że stoły do piłkarzyków pojawiają się na każdym piętrze. Stoły do piłkarzyków naprawdę potrafią dać pracownikom chwilę wytchnienia. Jest to tylko namiastka sportu i fizycznej aktywności, ale jak na warunki biurowe jest to i tak o wiele więcej, niż można sobie zafundować. Dzięki piłkarzykom pracownicy biurowi mają w końcu możliwość rozruszania swoich zasiedzianych w siedzeniach kości. Wspomniane piłkarzyki są więc niczym innym jak inwestycją pracodawcy w komfort pracowników. Pracownicy tez potrafią to docenić i dzięki takiej formy rozrywki mogą pracować jeszcze wydajniej. Ważne jest to, że oprócz samego użytkowania stołów pracownicy mają też więcej przerw na zabawę. Zaleca się nawet kilka przerw w ciągu dnia i rozegranie chociażby kilku meczów w piłkarzyki.

Nowe stoły do piłkarzyków zamawia się dzisiaj do biurowców w coraz większych ilościach. Dzięki temu pracownicy mogą trochę odpocząć od siedzenia sztywno przy biurkach. Praca przy komputerze wymaga niestety tego, żeby w przerwie zadbać o rozruszanie kręgosłupa. Piłkarzyki są w tym bardzo pomocne. Grając w nie można się rzeczywiście trochę rozruszać.