Polecany dentysta w Brzezinach

Ostatnio, jak jadłam jabłko, połamał mi się ząb. Niestety jest to lewa jedynka, więc od tego czasu przestałam się uśmiechać. Wstydzę się tego, jak wyglądam. Mam wrażenie, że wszyscy wokół wiedzą, iż mam połamanego zęba. Wiem, że jest możliwość wstawienia porcelanowej koronki, która jest stałą protezą. Jeśli chodzi o cenę, to jest ona uwarunkowana ulokowaniem zęba oraz ilością punktów. Jeżeli brakuje jednego zęba, to potrzebne są trzy punkty.

Profesjonalny i sympatyczny stomatolog 

brzeziny dentystaKorona porcelanowa umieszczana jest na zdrowych zębach, które sąsiadują z uszkodzonym zębem. Zdrowe zęby są odpowiednio przygotowane do założenia korony. Korony porcelanowe wyglądają bardzo estetycznie i są dopasowane do odcienia wszystkich zębów, dzięki czemu nie wyróżniają się. Ząb pod koronę musi być znacznie spiłowany. Czytałam, że korony są tak trwałe jak naturalne zęby i nie wyjmuje się ich, jak w przypadku protezy ruchowej. Poczytam teraz forum internetowe dotyczące usług dentystycznych w Brzezinach. Może dowiem się czegoś interesującego na temat tutejszych gabinetów stomatologicznych. Przede wszystkim interesuje mnie cena tej usługi. Jeśli chodzi o Brzeziny dentysta, który jest najbardziej polecany, przyjmuje codziennie od ósmej do szesnastej. Spisałam sobie numer telefonu i zaraz zadzwonię, aby się jak najszybciej umówić na wizytę. Udało mi się zająć jutrzejszy termin, bo ktoś się wypisał. Za koronę porcelanową, na którą składają się trzy punkty będę musiała zapłacić tysiąc osiemset złotych. Wychodzi na to, że jeden punk kosztuje sześćset złotych. Sprawdziłam, że w innych miejscowościach jest dużo drożej. Dentysta sprawił wrażenie bardzo sympatycznego i życzliwego człowieka. Obiecał, że otrzymam najmocniejsze znieczulenie, które jest bezpłatne. Pierwszy raz nie boję się iść do stomatologa, bo wzbudził moje zaufanie, jak mało kto.

Jestem ciekawa, jak będą wyglądać moje zęby opiłowane. Zanim zostanie mi założona korona porcelanowa, będę musiała kilka dni chodzić z jeszcze gorszym uzębieniem. Warto jednak swoje wycierpieć, żeby znowu poczuć się pewnie. Pieniądze mogę wpłacić już na sam koniec, więc mam trochę czasu, aby uzbierać taką kwotę. Ostatecznie, mogę pożyczyć pieniądze od siostry, która ma ich pod dostatkiem. Ja zarabiam najniższą krajową.