Polecany kantor z Warszawy

Kiedy wiele lat temu kupowaliśmy mieszkanie, najbardziej korzystne były kredyty w walucie zagranicznej. Niestety nie mieliśmy takich pieniędzy, aby móc kupić mieszkanie za gotówkę, co byłoby dla nas najwygodniejsze, musieliśmy wiec kupić je na kredyt. A ponieważ kredyt w euro wtedy najbardziej się opłacał, na taki też się zdecydowaliśmy (cieszymy się, że nie były to franki szwajcarskie). Chociaż było to już jakiś czas temu, kredyt cały czas płacimy.

Wymiana walut w Warszawie

sprawdzony kantor - WarszawaJak się okazuje, na razie nawet nie zaczęliśmy jeszcze spłacać kapitału, cały czas spłacamy tylko odsetki. Nie jest to zbyt pocieszająca informacja, to, co nas najbardziej pociesza, to fakt, że większość osób posiadających mieszkania na kredyt jest w podobnej sytuacji. Comiesięczna rata jest dla nas bolesna, tym bardziej, że wiąże się z koniecznością wymiany pieniędzy na ratę. Na szczęście od dłuższego już czasu korzystamy z usług pewnego bardzo dobrego kantoru. Jakiś czas temu poprosiliśmy się znajomych, aby doradzili nam jakiś sprawdzony kantor – Warszawa to duże miasto i kantorów tu nie brakuje, zależało nam jednak na tym, aby było to naprawdę bardzo rzetelny kantor, w którym można liczyć na bardzo korzystne kursy walut. Znajomi polecili nam jeden kantor w śródmieściu, który rzeczywiście okazał się świetny. Ceny walut są w nim naprawdę korzystne, przy naszej comiesięcznej racie jest to dobre kilkadziesiąt złotych oszczędności. Poza tym z kantoru tego korzystamy za każdym razem, ilekroć szykujemy się do wyjazdu za granicę. Można w nim bowiem  dostać bardzo wiele różnych, nawet bardzo egzotycznych walut, a wszystkie z nich w naprawdę korzystnych cenach. Poza tym zawsze możemy prosić pracownika kantoru, aby wydał nam drobne lub grube pieniądze, w zależności od naszych potrzeb, i nie ma z tym żadnego problemu.

Znajomość dobrego, sprawdzonego kantoru bardzo przydaje się w życiu, szczególnie tym, którzy mają kredyt w walucie i co miesiąc muszą wymieniać pieniądze na ratę. Ale na pewno przyda się wszystkim tym, którzy dużo i często podróżują i potrzebują wymienić pieniądze na walutę kraju, do którego się wybierają. Różnice w kursach walut miedzy kantorami potrafią być bardzo znaczne, dlatego najlepiej jest korzystać ze dobrego i sprawdzonego kantoru.