Poszukiwania blaszanego garażu

Mieszkamy z żoną w wolnostojącym domku jednorodzinnym. Do tej pory trzymaliśmy nasz samochód na podjeździe przed domem, ale ostatnio stało się to dosyć uciążliwe. Zimą trzeba było odśnieżać samochód i walczyć z zamarzniętym silnikiem, a latem jego wnętrze bardzo mocno się nagrzewało. Postanowiliśmy postawić sobie przed domem mały blaszany garaż, żeby trzymać w nim nasze auto. Musieliśmy tylko znaleźć firmę, w której zakupimy garaż wolnostojący. 

Znaleźliśmy garaż blaszany w lubuskim

garaże blaszane lubuskiePoszukiwania odpowiedniej firmy rozpoczęliśmy od internetu. Zależało nam na tym, aby znaleźć garaż profesjonalny i trwały, co przetrwa co najmniej kilka lat bez żadnych napraw po drodze. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: garaże blaszane lubuskie i zacząłem przeglądać z żoną oferty. Szybko wyłapaliśmy jedną firmę, która miała bardzo konkurencyjne ceny, a poza tym miała duża ofertę wielu rodzajów garaży blaszanych. Firma miała siedzibę i magazyny w lubuskim, dlatego nie musieliśmy daleko jechać, żeby zobaczyć wybrany przez nas garaż na żywo. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na garaż blaszany pokryty specjalną warstwą cynkową. Taka warstwa zabezpiecza przed powstaniem korozji, dzięki czemu garaż jest trwały i wytrzymały na czynniki zewnętrzne, atmosferyczne. Wybraliśmy dla siebie garaż dwudrzwiowy zamykany na zamek oraz rygiel. Miał także dodatkowe boczne wejście, dzięki czemu jeśli chcielibyśmy wejść po jakąś drobną rzecz, nie musielibyśmy od razu otwierać całej bramy. Garaż był przestronny i szeroki. Montowany był za pomocą nierdzewnych śrub i nitów co dodatkowo zwiększało jego trwałość. Zdecydowaliśmy się go zakupić i już kilka dni później ekipa pracowników montowała go przed naszym domem. Byłem bardzo zadowolony z tego, że udało nam się dostać ten garaż w tak niskiej, przystępnej cenie. Dzięki zamontowaniu garażu przed domem, było nam o wiele wygodniej.

Do garażu można było swobodnie wjechać naszym samochodem. Był dostatecznie szeroki i długi. Dzięki temu, mogliśmy w nim trzymać nie tylko samochód, ale dużo więcej przedmiotów. W domu zrobiło się więc przestronniej, co nas oboje bardzo ucieszyło. Garaż nie wymagał specjalnej konserwacji i ponoszenia dodatkowych kosztów. Był bezpieczny i dobrze zabezpieczony, dzięki odpowiednim zamkom i ryglowi.