Poszukiwania etui do Macbook’a

Posiadając laptopa i wykorzystując go do pracy mobilnej, okazuje się z biegiem czasu, że zaczyna się on niszczyć. Wpływ na to ma jego naturalne zużywanie się podczas korzystania oraz inne losowe zdarzenia. Aby temu zapobiec, dobrze jest pomyśleć wcześniej o zabezpieczeniu swojego komputera.

Znalezienie odpowiedniego etui

etui macbook air 13W moim przypadku potrzebowałem etui Macbook Air 13, dlatego rozpocząłem przeglądanie ofert na serwisie aukcyjnym. Przytłoczył mnie na początku ogrom ofert oraz rozbieżność cenowa. Dostępne kolory, wykończenia czy też dodatkowe funkcje przyprawiały o zawrót głowy i nie pomagały w dokonaniu wyboru. Z pomocą filtrowania po ustalonych kryteriach udało mi się zawęzić wybór do kilkunastu modeli etui Macbook Air 13 z których mogłem wybrać to odpowiednie dla mnie. Cena nie należała do najniższych ale wiązało się to z jakością produktu. Po założeniu na komputer, etui dolegało dobrze do obudowy oraz nie przeszkadzało w pisaniu na klawiaturze. Nie powiększyło również znacząco wymiarów komputera, co w moim przypadku było ważne. Wykonane zostało z dobrej jakości plastiku, który jest przyjemny w dotyku ale też zapewnia dobry chwyt przy przenoszeniu. Otwory na peryferia są wycięte na równi z gniazdami, dzięki czemu nie muszę gimnastykować się z wtyczkami i mogę je podpinać na ślepo. W moim przypadku etui jest przeźroczyste,co optycznie nie powiększa laptopa a także na pierwszy rzut oka jest niezauważalne. Spasowanie elementów jest na bardzo dobrym poziomie co pozytywnie wpływa na komfort pracy. nie ma nic gorszego jak trzeszcząca obudowa lub wyskakujące zatrzaski. Producent daje pięcioletnią gwarancję na zachowanie transparentności produktu, co stanowi duży plus i świadomość dokonania dobrego wyboru. Jedyne do czego mógłbym na siłę się przyczepić to cena, ale jestem w stanie przymknąć na to oko z racji tego co dostaję w zamian.

Podsumowując etui Macbook Air 13 jest bardzo dobrym wyborem i wręcz obowiązkowym dla kogoś kto tak jak ja często podróżuje i musi zabezpieczyć swoje narzędzie pracy. Posiadając je od dwóch tygodni, czasami zapominam że mam je założone na komputerze. Daje sie na nim zobaczyć niewielkie rysy oraz zabrudzenia ale wolę żeby były na nim niż na moim sprzęcie, gdyż wyeksploatowane etui można po prostu wymienić.