Poszukiwania quadów z pilotem i akumulatorem

Mój synek bardzo lubił spędzać czas na świeżym powietrzu. Grał wtedy w piłkę, bawił się w basenie i robił inne rzeczy, ale najbardziej lubił jeździć na quadzie. Oczywiście zawsze go pilnowałam, jeśli chciał pojechać gdzieś poza nasz taras i ogródek. Często się jednak bałam, ponieważ synek bardzo mocno się rozpędzał i miałam problemy z tym, żeby go dogonić. Na szczęście w końcu udało mi się znaleźć rozwiązanie tej niekomfortowej dla mnie sytuacji.

Potrzebowałam quada z pilotem

quad dla dzieci na akumulator z pilotemDowiedziałam się, że niektóre modele takich zabawek posiadają specjalny pilot. Dzięki temu pilotowi rodzice mogą przejąć sterowanie nad zabawką, jeśli dziecko za bardzo się rozpędzi i będzie ryzyko że im ucieknie albo przypadkowo w coś uderzy. Takie rozwiązanie było dla mnie bardzo wygodne i praktyczne. Zresztą syn powoli wyrastał z poprzedniego pojazdu, dlatego i tak planowałam kupić mu nowego quada. Udałam się do sklepu z zabawkami, gdzie znalazłam quad dla dzieci na akumulator z pilotem. Od razu postanowiłam go zakupić, ponieważ spełniał wszystkie moje oczekiwania. Przede wszystkim posiadał prosty w obsłudze pilot na baterię. Dodatkowo akumulator tego pojazdu był energooszczędny, bardzo szybko się ładował i wystarczał nawet na kilkanaście godzin jazdy. Kiedy wybierałam quad zaczepiła mnie inna klientka tego sklepu. Powiedziała, że sama ma dziecko w podobnym wieku do mojego syna i niedawno kupiła mu ten model quada. Okazał się on świetnym rozwiązaniem. Pilot działał naprawdę szybko i sprawnie i przede wszystkim miał duży zasięg. Nawet jeśli dziecko uciekło nam na kilkadziesiąt metrów, pilot w ułamku sekundy go wyhamowywał i zatrzymywał. To świetne rozwiązanie dla rodziców, naprawdę aktywnych dzieci, które nie boją się szybkiej jazdy quadem. Postanowiłam nie wahać się już dłużej i kupić tą zabawkę, tym bardziej że jej producent produkował naprawdę wysokojakościowe quady.

Wspominało mi o tym wiele osób. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że quad okazał się wytrzymały i trwały. Mimo tego, że synek często wjeżdżał a bramę lub przewracał się na zabawce nie powstało nawet jedno zarysowanie. Pilot rzeczywiście działał bez zarzutu, dlatego teraz nie obawiałam się już, że synek ucieknie mi podczas spaceru.