Prezent w formie statuetki

W ciągu roku jest wiele okazji, aby móc komuś podarować oryginalny prezent oraz w sposób szczególny go wyróżnić. Często obchodzimy urodziny, śluby, jubileusze, jak również imprezy firmowe. I za każdym razem mamy problem z wyborem odpowiedniego prezentu, tak by wpasować się w gusta obdarowanego. Coraz częściej decydujemy się na zakup pięknej personalizowanej statuetki, która bez wątpienia jest niepowtarzalnym i wyjątkowym prezentem. Jaki rodzaj statuetki dopasować do charakteru uroczystości?

Rodzaje statuetek okolicznościowych

eleganckie statuetki okolicznościoweW zależności od rodzaju okazji, podczas której będziemy wręczać statuetkę, należy już wcześniej pomyśleć o jej projekcie. Na szczęście producenci wychodzą naprzeciw klientom i w 100% realizują również indywidualne pomysły statuetek na życzenie każdego zamawiającego. W wielu sklepach tradycyjnych oraz internetowych znajdziemy eleganckie statuetki okolicznościowe, które różnią się od siebie kształtem, wielkością, rodzajem oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane. Możemy wybrać statuetkę w interesującym kształcie, np. serca, gwiazdy, kuli oraz zlecić firmie przygotowanie grawera z ważną datą lub cytatem dla jubilata. Idealnie spisze się na 40,50 lub kolejne okrągłe urodziny. Do najczęściej wybieranego materiału należy szkło, które daje nieograniczone możliwości formowania ciekawych kształtów oraz motywów dekoracyjnych. Zakup statuetek u sprawdzonych producentów daje nam pewność, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Na statuetkach możemy umieścić dowolny grawer metodą laserową lub komputerową w postaci daty, imienia, tytułu wydarzenia, a nawet wybranego cytatu. Do każdej statuetki możemy także dokupić eleganckie etui niezależnie od jej wielkości. Szkło prezentuje się bardzo okazale i elegancko, dlatego świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju uroczystości, podziękowania czy nagrody. Koszt statuetki będzie zależny od rodzaju wielkości wybranego modelu, jednak najtańsze kupimy już za kilkadziesiąt złotych i w górę.

Statuetki to niewątpliwie oryginalne prezenty niemal na każdą okazję, dla osób które cenią sobie prezenty symboliczne. Otrzymana statuetka z pewnością znajdzie w domu obdarowanego honorowe miejsce widoczne dla wszystkich, by móc się nią chwalić oraz aby zawsze przypominała wydarzenie, jak i osobę z nią związaną.