Profesjonalne projekty budynków

 

Od dziecka bardzo lubiłam rysować i dobrze mi to wychodziło. Z wiekiem moje prace stawały się coraz lepsze, miałam niezaprzeczalny talent. Rodzice myśleli, że po liceum wybiorę studia artystyczne, ja jednak, ponieważ zawsze należałam do bardzo trzeźwo myślących osób, doszłam do wniosku, że takie studia mogą nie dać mi pracy, która zapewni mi odpowiednie zabezpieczenie finansowe. Postanowiłam wybrać coś bardziej pewnego, czyli architekturę.

Projekty budynków dobrej cenie

fachowe projekty budynków - WrocławStudia spełniły moje oczekiwania, a po studiach od razu postanowiłam skoczyć na głęboką wodę i otworzyć własną działalność. Studia skończyłam z wyróżnieniem, jeszcze podczas studiów zdobywałam pierwsze zlecenia, dlatego kończąc studia miałam już całkiem niezłe doświadczenie. To zapewne pozwoliło mi podjąć decyzję o rozpoczęciu własnej działalności. Obecnie moje biuro architektoniczne mocno się rozrosło i zatrudniam już cztery osoby. Można u nas zamówić fachowe projekty budynków – Wrocław ostatnio mocno się rozbudowuje, więc na brak pracy nie narzekamy. Głownie są to zlecenia dotyczące zaprojektowania domków jednorodzinnych, ludzie wolą indywidualnie dopasowany projekt od gotowych projektów, które również dostępne są na rynku. Zdarzają nam się jednak również zlecenia na projekty komercyjne, zaprojektowaliśmy już we Wrocławiu kilka biurowców oraz kilka budynków kawiarni. Na brak pracy nie możemy narzekać. jest to chyba obecnie najlepszy okres dla architektów, ponieważ zleceń na projekty jest naprawdę dużo. Myślę, że już niedługo będę musiała znowu powiększyć personel. Klienci zazwyczaj są bardzo zadowoleni z przygotowanych przez nas projektów i chętnie polecają nas swoim znajomym, moje biuro zaczyna cieszyć się coraz większą renomą. Tym bardziej, że staramy się nie zdzierać z naszych klientów skóry, ceny mamy mocno konkurencyjne.

Ostatnio biura architektoniczne przeżywają okres prosperity. W Polsce buduje się coraz więcej, zarówno biurowców, jak i domów mieszkalnych czy mieszkań i w z związku z tym jest coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalne projekty budynków. Dlatego każde biuro architektoniczne, które dobrze wywiązuje się ze swoich zleceń na brak pracy nie może narzekać. A tym bardziej jeszcze, kiedy oferuje swoim klientom konkurencyjne ceny projektów.