Profesjonalnie wykonany zabieg przekłuwania uszu

Osoby, które marzą o noszeniu kolczyków, mogą decydować się na zabieg przekłucia uszu. Ważny jest, by zdecydować się na usługi profesjonalnych kosmetyczek, gdyż minimalizujemy ryzyko pojawienia się zakażenia. Profesjonalistka dba o sterylność, a także czystość podczas zabiegu. Udając się do dobrego salonu kosmetycznego można zdecydować się na przekłucie przy pomocy pistoletu lub igły. Pierwsza metoda polega na wstrzeleniu w płatek ucha specjalnych kolczyków.

Korzystne ceny usługi przekłuwania uszu

niedrogie przekłuwanie uszu - PoznańWyprodukowane są one zazwyczaj ze stali chirurgicznej, która nie powoduje alergii, sprzyja gojeniu ran. Stal taka jest bezpieczna i przyjazna dla organizmu. W wielu dobrych salonach kosmetycznych oferowane jest niedrogie przekłuwanie uszu – Poznań to miasto, gdzie wykonywane są profesjonalne zabiegi, które są komfortowe dla klientów. Przekłuwanie uszu pistoletem trwa zaledwie kilka minut, co minimalizuje odczucie bólu. Coraz więcej osób decyduje się jednak na przekłuwanie uszu specjalną igłą, gdyż twierdzą, iż pistolet narusza tkankę, rozrywa ją, co może skutkować pojawieniem się infekcji. Kosmetyczki dbają o to, by każdy klient czuł się komfortowo, a narzędzia są dokładnie odkażane, przechowywane w sterylnych opakowaniach. Dzięki temu zabieg nie wiąże się z dużym ryzykiem. Przekłuwanie pistoletem jest niezwykle popularne, szybkie i bezbolesne. Specjalne kolczyki ułatwiają proces gojenia, dostępne są w różnych modelach, co sprawia, że klient może wybrać wzór, który najbardziej odpowiada jego gustowi. Niezwykle ważne jest, by przed przystąpieniem do zabiegu, dokładnie zdezynfekować płatki uszu. Sprzęt powinien być wysterylizowany, a te elementy pistoletu, które mają styczność ze skórą, powinny być jednorazowe. Podczas zabiegu kosmetyczka zakłada jednorazowe rękawiczki.

Gabinety kosmetyczne oferują różne zabiegi przekłuwania uszu, zarówno przy użyciu igły, jak i pistoletu. Dzięki temu każdy klient może wybrać metodę, która najbardziej mu odpowiada. W przypadku osób, które obawiają się infekcji, trudnego gojenia, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie przekłuwanie uszu przy pomocy igły. Zabieg jest w pełni higieniczny. Minusem tej metody jest fakt, iż jest bardziej bolesny i trwa dłużej. Niezwykle ważne jest, by dbać odpowiednio o uszy po zabiegu, zapewnić odpowiednią higienę, nie dotykać miejsca przekłucia, przemywać je wodą utlenioną, specjalnym płynem do dezynfekcji ran.