Robimy zapas lakierów

Jakiś czas temu postanowiłam się przebranżowić i zająć się czymś, co uwielbiałam robić od zawsze. Moim marzeniem z dzieciństwa było to, żeby zostać kosmetyczką. Kiedy byłam w gimnazjum stworzyłam sobie spory zestaw lakierów do paznokci i robiłam sobie i koleżankom wzroki na paznokciach. Potem, jednak, odłożyłam pasje na potem i przez kilka lat nie robiłam w jej zakresie nic. Aż do niedawna, kiedy to wzięłam udział w profesjonalnym kursie. 

Manicure z lakierem hybrydowym

hurtownia lakierów hybrydowychOd niecałego roku prowadzę własną działalność gospodarczą z zakresu kosmetyki, a konkretnie zajmuje się się szeroko rozumianym manicure. Było to moim marzeniem z dzieciństwa i cieszę się, że miałam okazję opanować na jednym z kursów umiejętność profesjonalnego tworzenie małych arcydzieł na paznokciach. Oczywiście uwielbiam lakiery hybrydowe i to na nie mam najwięcej klientów. Dużym ułatwieniem w pracy okazał się fakt, że niedaleko mojego miejsca zamieszkania powstała jakiś czas temu hurtownia lakierów hybrydowych i to tych najwyższej jakości. Kupuje więc lakiery hurtowo. A zużywam ich naprawdę sporo. Do hurtowni chodzę osobiście. Istnieje oczywiście możliwość zamówienia lakierów przez Internet, ale wygodniej mi jest, jak sprawdzę dokładnie kolor czy konsystencje. Nie zawsze, bowiem, zdjęcie oddaje faktyczny kolor lakieru. Poza lakierami w hurtowni kupuje jeszcze inne produkty, które są niezbędne do tego, żeby profesjonalnie zrobić komuś manicure hybrydowy. Paznokieć wymaga bowiem najpierw odpowiedniego przygotowania, żeby lakier prezentował się jak najlepiej i trzymał się jak najdłużej. Potem trzeba też lakier odpowiednio zabezpieczyć, jeszcze przed utwardzenie specjalną lampą. Co prawda wykonanie porząnego manicure zabiera czasami nawet dwie godziny, ale ja uwielbiam to robić. Mam przynajmniej czas na to, żeby porozmawiać z klientkami. 

Moim marzeniem było zostać kosmetyczką i całkiem niedawno marzenie to zrealizowałam. Prowadzę więc swoją firmę, świadczącą usługi manicure. Najwięcej klientek przychodzi do mnie oczywiście pomalować paznokcie lakierem hybrydowym. Dla mnie jest to wspaniała zabawa, a dla klientek piękne dłonie na kilka tygodni. W wszelkie potrzebne mi materiały i sprzęt zaopatruje się w najbliższej hurtowni z lakierami hybrydowymi i innymi akcesoriami.