Rustykalna komoda do stylowego wnętrza

 

Od zawsze podobały mi się oryginalne wnętrza, których wystrój napawa człowieka pozytywnym nastrojem i inspiruje. Moją uwagę najczęściej przyciągały elementy w stylu retro, w którym się zakochałam. Niedawno zdecydowałam się kupić mieszkanie, co stało się dla mnie okazją do urządzenia go dokładnie w taki sposób, jaki mi się najbardziej podoba. Miałam nadzieję, że efekt końcowy będzie zadowalający. Poszukałam inspiracji i zabrałam się za planowanie wystroju poszczególnych pomieszczeń.

Staromodny salon z elegancką komodą

staromodna komoda rustykalnaUrządzanie swojego nowego mieszkania zaczęłam od salonu, który jest dla mnie jednym z ważniejszych pomieszczeń. Spędzam w nim najwięcej czasu każdego dnia, dlatego zależało mi na tym, aby był komfortowy i elegancki. Zdaję sobie sprawę, że odpowiednio dobrane meble mają wpływ na obie te rzeczy. Po zakupie stołu oraz zestawu wypoczynkowego nadszedł czas na wybór pozostałych mebli, które dodadzą uroku temu wnętrzu. W moim salonie stanęła więc staromodna komoda rustykalna. Mebel ten od razu przyciągnął moją uwagę ze względu na swoją oryginalną estetykę. Komody stanowią bardzo praktyczne meble, ponieważ zapewniają sporo miejsca do przechowywania najróżniejszych drobiazgów. Ponadto w szufladach możemy sobie te drobiazgi wygodnie posegregować, dzięki czemu bez problemu zawsze znajdziemy to, czego szukamy. Mebel w stylu retro wygląda bardzo niebanalnie. Dzięki niemu mój salon stał się o wiele bardziej oryginalny. Na blacie takiego mebla mogę ustawić ozdoby, które podkreślą wystrój wnętrza. Kupiona przeze mnie stylowa komoda świetnie pasuje do stylu, jaki wybrałam do swojego salonu. Dzięki niej zyskałam nie tylko praktyczny mebel do przechowywania przydanych rzeczy, ale również oryginalną ozdobę tego pomieszczenia, która przyciąga wzrok. Moi goście byli nią zachwyceni.

Czasami jeden mebel o ciekawym stylu wystarczy, aby całe pomieszczenie nabrało niepowtarzalnego charakteru. Cieszę się, że udało mi się znaleźć rustykalną komodę, która doskonale wkomponowała się w urządzany przeze mnie salon. Charakteryzuje się on eleganckim stylem retro, który wyjątkowo mi się podoba. Od razu wzrok przyciąga komoda, na której ustawiłam kilka dekoracji pasujących do stylu vintage. W komodzie schowałam wiele przydatnych rzeczy, które mam w ten sposób zawsze pod ręką.