Skuteczna i polecana diagnostyka

Niekonwencjonalne metody leczenia stają się coraz bardziej popularne. Dlatego dokoła nas powstaje coraz więcej poradni oferujących tego typu pomoc. W bardzo krótkim czasie zyskują one rzesze zadowolonych pacjentów. Pracująca w nich kadra medyczna to doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni specjaliści którzy pomogą nam w każdej sytuacji. Gdy medycyna tradycyjna bywa bezradna możemy wesprzeć się pomocą w tych właśnie miejscach.

Badanie biorezonansem na Śląsku

biorezonans na ŚląskuMedycyna niekonwencjonalna ma w swojej ofercie cały wachlarz badań, terapii i zabiegów.  Leczy bardzo wiele dolegliwości bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych. W swoich terapiach wykorzystuje wszystko to, co zaoferowała nam natura. I okazuje się, że doskonale się to sprawdza. Szczególnie dobrymi opiniami cieszy się biorezonans na Śląsku, funkcjonujące tam poranie mają wiele sukcesów w leczeniu schorzeń z którymi tradycyjna medycyna nie mogła sobie poradzić. Zatrudnieni są tam najlepsi specjaliści w okolicy, a ich sława sięga do najbardziej odległych zakątków kraju, a nawet za granicę. Biorezonans to metoda diagnostyczna i lecznicza w medycynie alternatywnej. Jest całkowicie nieinwazyjna, bezbolesna i bezpieczna. Nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Mogą być jej poddawane nawet małe dzieci i osoby starsze. Podczas zabiegu pacjent odczuwa jedynie delikatne mrowienie, ale nie powoduje to żadnego dyskomfortu. Badanie odbywa się w pozycji siedzącej. Na ciało pacjenta przykładane są elektrody przez które emitowane jest zmienne pole elektromagnetyczne. Przepływające w ten sposób fale działają terapeutycznie poprzez stymulowanie zmian w biorezonansie komórek. Dochodzi do pobudzenia funkcji obronnych organizmu. O długości zabiegów i częstotliwości terapii decyduje specjalista po uprzednim zebraniu wywiadu i zbadaniu pacjenta.

Kilkutygodniowa terapia najczęściej kończy się poprawą stanu zdrowia i powrotem sił witalnych. Pacjenci twierdza, że czują się dobrze, mają dużo energii i chęci do życia. Niestety zabiegi te są zaliczane do medycyny niekonwencjonalnej i nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Ich koszty musimy pokryć z własnej kieszeni. Ale jeśli mają przynieść ulgę i poprawę samopoczucia to warto. Wystarczy umówić się na konsultację i skorzystać z proponowanej terapii.