Skuteczne usuwanie włosów laserem

Nikt z nas nie ma naturalnie gładkiej skóry, ponieważ prawie cała jej powierzchnia jest pokryta owłosieniem. W niektórych miejscach, są one uznawane jako nieestetyczne, dlatego też tak wiele osób się ich regularnie pozbywa. Najczęściej kobiety poddają się zabiegowi usuwania włosków, ponieważ gładka skóra na nogach, pod pachami i w okolicach bikini jest pożądana przez społeczeństwo. Często jest to kwestia higieny.

Kiedy usunąć włoski laserem?

laserowe usuwanie włosów wrocławStatystycznie najwięcej kobiet pozbywa się niechcianych włosków przy pomocy najzwyklejszej metody, jaką jest jednorazowa maszynka do golenia. Wystarczy zastosować piankę do golenia i można skutecznie pozbyć się wszystkich włosków. Jednak ta metoda wymaga niemalże codziennego powtarzania tego zabiegu, ponieważ już po około dwunastu godzinach, na skórze znowu są wyczuwalne włoski. Jest to najtańsza metoda, ale też mało skuteczna w perspektywie czasu. Obecnie najskuteczniejsze jest laserowe usuwanie włosów Wrocław jest miastem, w którym bardzo dużo kobiet skorzystało już z takiej metody. Jest ona całkowicie bezbolesna i bezpieczna, dlatego niemalże każdy może z niej skorzystać. Jedynie osoby z widocznymi stanami zapalnymi, żylakami czy zmianami skórnymi powinny jej unikać. Przychodząc na zabieg trzeba mieć dokładnie ogoloną skórę, ponieważ wiązka lasera wypala włoski razem z cebulkami. Żeby uzyskać zadowalający efekt, czyli gładką skórę na zawsze, trzeba wykonać przynajmniej około dziesięciu zabiegów, gdyż włoski rosną w różnym tempie. Laserem można usunąć włosy z nóg, pod pachami, z okolic bikini, rąk czy z brzucha. Pomimo, że cena jednego zabiegu jest dość wysoka, to nie brakuje chętnych we Wrocławiu na wykonanie depilacji laserowej. Najtańsze jest usuwanie włosków z pach ze względu na niewielką powierzchnię skóry, a najwięcej trzeba zapłacić za depilację nóg.

Na rynku znajdziemy wiele metod na usuwanie owłosienia, ale nie wszystkie są skuteczne. Depilacja laserem gwarantuje jako jedyna stałe efekty, trzeba jedynie wykonać odpowiednią ilość zabiegów w około sześciotygodniowym odstępie czasu. Ze względu na konieczność nieeksponowania skóry na słońcu przez jakiś czas po zabiegu, najlepiej zacząć go wykonywać zaraz po zakończeniu wakacji, gdyż kompletny efekt uzyskamy dopiero po około roku.