Słoje do serwowania letnich napojów

Lato i piękna pogoda sprzyja organizowaniu przyjęć, zwłaszcza tych na świeżym powietrzu. Tutaj często pojawia się pytanie w czym podać napoje? Domowa lemoniada czy woda z owocami wygląda bardzo smakowicie. Jednak podanie jej w dzbanku nie do końca się sprawdza. Przede wszystkim są one ciężkie, często owoce wpadają do szklanek przez co połowa napoju wylewa się na stół. Ale jest na to sposób!

Słoje z kranikami do napojów

słoiki z kranikiemCzęsto brak przykrycia dzbanka powoduje, że wiele muszek topi się w naszym napoju. Jest to bardzo nieestetyczne i nieapetyczne. Na szczęście z łatwością można temu zapobiec wybierając słoje z kranikiem. Są bardzo proste w obsłudze, nie wymagają podnoszenia, owoce prezentują się pięknie wewnątrz, ale przy nalewaniu nie stanowią problemu. Takie słoje z kranikiem to przede wszystkim świetny pomysł na serwowanie pysznych i domowych lemoniad czy soków. Ponadto stanowią one też piękną ozdobę stołu. Takie słoiki z kranikiem można zakupić w wielu różnych wersjach, wzorach, kolorach i wielkościach. Na przykład niektóre z nich posiadają osobny wkład na owoce, dzięki czemu nie opadają one na dno, prezentując się pięknie przez cały wieczór. Produkowane są także słoje na stelażach z dodatkowym miejscem na szklanki czy kubki. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo wygodne, ale także bardzo eleganckie. Nasz ogród podczas przyjęcia może prezentować się jeszcze piękniej przy wyborze odpowiednich dodatków, dlatego warto zadbać o każdy szczegół. 

W letnie upalne wieczory na każdym przyjęciu organizowanym w ogrodzie królują oczywiście napoje. Najlepiej jeśli są one zdrowe, pełne owoców i naturalnych składników, w dodatku pięknie podane. Tutaj najlepiej wykorzystać słoje z kranikami. Są one nie tylko bardzo wygodne w użyciu, ale też pięknie wyglądają na ogrodowym stole!