Ślubne cukierki krówki

W sezonie weselnym wzrasta zapotrzebowanie na unikatowe słodycze. Wśród cukierków ślubnych triumfują nieprzerwanie krówki. Ich wyższość nad innymi pralinami wynika przede wszystkim ze stosunku jakości do ceny. Za niewielkie pieniądze możemy kupić niepowtarzalny, ślubny upominek, który zadowoli każdego gościa. Krówki smakują dzieciom i starszym osobom. Dodatkowo, zainteresowaniem cieszą się personalizowane etykiety z datą ślubu lub imionami nowożeńców.

Cukierkowe hity na ślub – krówki

cukierki krówki na ślubWybór ciekawych upominków dla gości należy do najdłużej analizowanych kwestii przy organizacji wesela. Ten niewielki dodatek powinien mieć charakterystyczny kształt, kolor dopasowany do motywu przewodniego imprezy weselnej i odpowiednią cenę, by nie nadwyrężyć zaplanowanego budżetu. Hitem sezonu są cukierki krówki na ślub. Ich cena jest stosunkowo niewielka. Nie musimy czekać długo na dostawę, bądź martwić się, czy nie zabraknie towaru w hurtowni. Organizatorzy wesel często współpracują z firmami dostarczającymi personalizowane krówki. Nam pozostanie wybór opakowania, nadruku, tu możliwości jest wile. Jedni wybierają inicjały imion, inni datę ślubu albo wierszyk, czy życzenia.  Cukierki krówki występują także w różnych opcjach smakowych. Warto przypomnieć, że krówki to typowo polski produkt, wytwarzany od kilkudziesięciu lat w różnych wytwórniach słodyczy. Ich zaletą jest odporność na temperatury, zwarta konsystencja i klasyczny kształt. Ciągutki można położyć luzem na weselnym stole, wręczyć gościom przed rozpoczęciem uroczystości weselnej albo zapakować jako dodatek do podziękowań. Warto zamówić większą ilość, gdyż taka krówka to doskonałą pamiątka i na pewno znajda się goście, którzy nie tylko zjedzą na miejscu, ale zechcą zabrać ze sobą do domu. 

Niska cena a zarazem wysoka jakość produktu powodują, że krówki stały się jednym z częściej wybieranych, ślubnych upominków. Przydadzą się podczas witania gości w sali weselnej i później, jako pamiątka. Ozdobne opakowania krówek, dają możliwość doboru różnych motywów: kwiatowych, śmiesznych, wierszy lub inicjałów. Krówki możemy zamówić na portalach internetowych, oferujących produkty weselne, w hurtowniach, lub u producentów. Rynek krówek jest nierozerwalnie złączony z ofertą weselną.