Szkatułka z aksamitu na obrączki

 

Przygotowania do naszego ślubu były bardzo czasochłonne i bardzo pracochłonne, szczególnie dla mnie, ponieważ wiedziałam, że jeśli chcę wszystko urządzić perfekcyjnie, muszę się zdać na siebie. Mój przyszły mąż ma wiele zalet, ale zdolności organizacyjne do nich niestety nie należą. Nikt nie jest ideałem, a ja bardzo lubię organizować różne rzeczy, więc się uzupełniamy pod tym względem. W każdym razie nasz ślub już coraz bliżej.

Wybór szkatułki do umieszczenia obrączek

szkatułka na obrączki z poduszkąWiększość najważniejszych spraw była wiec dograna odpowiednie wcześniej, na sam koniec zostawiłam sobie kilka drobiazgów. do tych drobiazgów należały między innymi zaproszenia ślubne. Nas koniec zostawiłam także obrączki, które po prostu kupiliśmy w pobliskim sklepie jubilerskim. Nie, żebyśmy nie byli bardzo wymagający, ale po prostu znaleźliśmy tam dokładnie takie obrączki, o jaki nam chodziło, w bardzo korzystnej cenie. Musieliśmy również znaleźć jakąś szkatułkę na obrączki, aby ładnie prezentowały się podczas ślubu. Chciałam, żeby podczas tego wielkiego dnia wszystko było doskonałe. Wybrana przeze mnie szkatułka na obrączki z poduszką była bardzo ładna. Sama szkatułka była w kolorze czerwonym, jak nasza miłość, w środku była wypełniona białym atłasem i znajdowała się w niej ciemnoczerwona aksamitna poduszka, na której pięknie będą się prezentować nasze obrączki. To właśnie jest mój wymarzony ślubny obrazek – piękna para młoda, przed nimi ksiądz i pan młody, który sięga po obrączkę do takiej przepięknej szkatułki. Szkatułka, którą wybrałam jest bardzo wysokiej jakości i dostępna była w bardzo korzystnej cenie. Myślę, że to godne miejsce do prezentacji dowodów na to, że zdecydowaliśmy się być razem na dobre i na złe. mam tylko nadzieję, że szkatułka spodoba się mojemu mężowi, bo jeszcze jej nie widział. Ale raczej powinien docenić chociażby to, że nie musiał się zajmować.

Każda młoda para pragnie, aby ten najważniejszy dzień w życiu młodych był perfekcyjny. Dlatego wiele czasu spędzają na organizacji i dogrywaniu wszelkich szczegółów. Zwracają uwagę nawet na najmniejsze drobiazgi, takie jak chociażby szkatułka na obrączki. W drobiazgach bowiem taki diabeł i to właśnie one mogę wpłynąć na pełen odbiór całej uroczystości. Warto jest kupić wszystkie, nawet najdrobniejsze drobiazgi jak najwyższej jakości.