Szkolenie z podstaw hipnozy

Planuję zapisać się na kurs hipnozy, ponieważ bardzo chciałabym pomagać ludziom, który borykają się z rożnymi dolegliwościami. Hipnoza pomaga w walce ze schorzeniami typu depresja, czy fobia. Niektórzy twierdzą, że jest skuteczną metodą w przypadku leczenia wszelkiego rodzaju uzależnień i zaburzeń odżywiania. Moja siostra wiele lat cierpiała na anoreksję i żadna terapia nie okazała się skuteczna. W końcu, mama zabrała ją do hipnotyzera. Siostra uczestniczyła  wpięciu seansach hipnozy i całkowicie zmieniła swoje myślenie.

Szybkie szkolenie z nauki hipnozy w Bydgoszczy

hipnoza szkoleniaDzięki seansom hipnozy siostra zaczęła jeść. Stało się to z dnia na dzień. Cała rodzina była zszokowana efektami hipnoterapii. Nikt nie spodziewał się takich efektów, raczej każdy podchodził do hipnoterapii bardzo sceptycznie. Mój ojciec twierdził nawet, że hipnoza jest czarną magią, zabobonem i wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Jest to dla mnie najważniejszy argument, który stanowi o skuteczności hipnozy. Oczywiście, jest jeden warunek, aby rzeczywiście zaczęła ona działać – pacjent musi wierzyć w jej działanie. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam jakiś niedrogich kursów hipnozy na terenie Torunia. Wpisałam frazę:,,tania hipnoza szkolenia w Toruniu”. Okazało się, że w Toruniu takich kursów nie ma, ale są w Bydgoszczy. Nie jest to dla mnie żaden problem, aby dojeżdżać do Bydgoszczy. Cena takiego szkolenia wynosi dwa tysiące złotych. Trwa ono dwa tygodnie i jest niezwykle intensywne. Zajęcia odbywają się codziennie po dwanaście godzin z dwoma przerwami na kawę. Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe i skrypty, z których będzie pisał egzamin w ostatnim dniu kursu. Egzamin będzie polegał też na zadaniach praktycznych. Zakończenie szkolenia uwieńczone jest otrzymaniem certyfikatu, który uprawnia do podjęcia zawodu hipnoterapeuty. 

Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i zapisałam się. Mam trzy dni na wpłacenie zaliczki w wysokości pięciuset złotych. Jeżeli z jakiś przyczyn nie mogłabym podjąć szkolenia, wtedy pieniądze przepadają. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie. Szkolenie rozpocznie się za miesiąc. Pomyślałam, że na ten czas wezmę sobie urlop w pracy. Chcę maksymalnie skoncentrować się na szkoleniu, które jest dla mnie niezwykle istotne.