Usługa wynajmu samochodu

Po naszych drogach każdego dnia jeżdżą miliony samochodów dostawczych, osobowych, czy ciężarowych. Większość z nich jest własnością osób prywatnych i firm, ale znajdziemy też auta wypożyczone. Obecnie nowością na rynku są samochody elektryczne, które można wypożyczyć na minuty, lub godziny. To bardzo ciekawa propozycja dla osób nieposiadających samochodu i mieszkających w dużym mieście.

Jak wynająć samochód w Krakowie?

wynajecie samochodu krakówWielu osobom zwyczajnie się nie opłaca kupować samochodu, ponieważ korzystają z komunikacji miejskiej na co dzień, a jak potrzebują załatwić jakąś sprawę poza miejscem zamieszkania, to pożyczają pojazd od znajomych, albo go wynajmują. Takie rozwiązanie jest dość popularne wśród młodych ludzi, bo zapewnia sporą oszczędność. Wynajmując samochód, nie musimy się martwić obowiązkowym ubezpieczeniem auto casco, czy odpowiedzialności cywilnej, a także nie interesują nas przeglądy. Z wypożyczalni odbieramy sprawne auto, które posiada ważne badania techniczne, ma opłacone ubezpieczenia i zatankowany bak do pełna. Jeżeli interesuje nas wynajecie samochodu Kraków jest najlepszym miastem, ponieważ działa tu sporo wypożyczalni. Oferują one swoim klientom modele osobowe i dostawcze. Można sobie wybrać samochód miejski z małym silnikiem trzy, lub pięciodrzwiowy, dużą limuzynę, sedan, lub popularne w ostatnim czasie suvy. Jeżeli chcemy wynająć auto żeby pojechać na wakacje z rodziną, to najlepsze będą duże rodzinne modele z klimatyzacją i dużym bagażnikiem. Bywa, że w Krakowie wypożyczalnie oferują możliwość wynajęcia specjalnych fotelików dla małych dzieci, które są obowiązkowe, jeżeli chcemy podróżować z dzieckiem, które ma mniej niż półtora metra wzrostu. W wypożyczalniach znajdziemy jedynie nowe modele samochodów, albo maksymalnie kilkuletnie, ponieważ takie są niezawodne i w stu procentach sprawne.

Wypożyczenie samochodu w Krakowie jest banalnie proste, bo potrzebny jest nam tylko dokument prawa jazdy. W momencie podpisywania umowy wynajmu, musimy wpłacić obowiązkową kaucję, która jest zwracana w momencie oddania pojazdu. Poszczególne pojazdy mają określoną cenę wynajmu za godzinę, dzień, czy miesiąc. Oczywiście im dłużej będziemy z nich korzystać, tym niższą cenę otrzymamy, ale najczęściej za dzień trzeba zapłacić około siedemdziesiąt złotych.