Włoska kuchnia w Kudowie

Wspólnie z żoną bardzo się ucieszyliśmy, kiedy wreszcie nadszedł czas upragnionego urlopu. Ostatnie miesiące spędzone w pracy nie były dla nas łatwe. Dlatego też bardzo się cieszyliśmy na nadchodzące dni, które mogliśmy spędzić, aktywnie odpoczywając. Mieliśmy w planach wyjazd do Kudowy-Zdrój, która jest jedną z naszych ulubionych górskich miejscowości. Na długo przed wyjazdem stworzyliśmy listę miejsc, które chcemy zobaczyć. Jako że jesteśmy smakoszami, obiektem naszego zainteresowania stała się również pewna restauracja, która serwuje włoską kuchnię. 

Wypad do włoskiej knajpy w Kudowie-Zdrój

włoska restauracja w kudowieKiedy wreszcie nadszedł dzień naszego wyjazdu do Kudowy-Zdrój, byliśmy z żoną bardzo podekscytowani. Od dawna nie byliśmy na wakacjach, a czuliśmy, że potrzebujemy odpoczynku. Dlatego też kiedy już znaleźliśmy się w naszej ukochanej Kudowie-Zdrój, byliśmy niezwykle szczęśliwi. Wcześniej postanowiliśmy, że będziemy cieszyć się każdą chwilą spędzoną w tej górskiej miejscowości. Na wyjazd mieliśmy przeznaczoną pewną i dość sporą sumę pieniędzy, z której chętnie korzystaliśmy. Jako że uwielbiamy z małżonką chodzić do knajp i smakować serwowane przez nie dania, i w Kudowie sobie tego nie szczędziliśmy. Pewnego wieczoru zaczęliśmy wspominać naszą podróż poślubną, która odbyła się we Włoszech. Praktycznie od razu zgłodnieliśmy! Dlatego naszym celem stała się włoska restauracja w Kudowie. Odpaliliśmy swoje przeglądarki internetowe i rozpoczęliśmy poszukiwania. Decyzja zapadła bardzo szybko. Nie czekając dłużej, przebraliśmy się ze sportowych ubrań w bardziej codzienne i poszliśmy do wybranej restauracji, która serwowała włoską kuchnię. Byliśmy tym faktem niezwykle podekscytowani.

Pobyt we włoskiej restauracji w Kudowie był wręcz rewelacyjny! Serwowane przez tę restaurację dania zapamiętamy z pewnością na długo. Były idealnie doprawione i czuć było, że składniki są bardzo dobrej jakości. Kto wie, może nawet pochodziły ze słonecznej Italii? Jestem przekonany, że kiedy tylko po raz kolejny pojedziemy do Kudowy, z pewnością odwiedzimy również tę włoską restaurację. Póki co będziemy tylko żyć wspomnieniami i polecać tę knajpę znajomym, którzy akurat planują pobyt w uroczej Kudowie-Zdrój. Kolejny urlop niestety dopiero za kilka miesięcy!