Wybieramy idealny wózek dla swojego malucha

Kiedy spodziewamy się dziecka często nie zdajemy sobie sprawy z tego ile rzeczy musimy kupić. Najważniejsze jest łóżeczko, w którym maluch będzie spał a także nosidełko czy wózek, w którym będziemy mogli przenosić lub przewozić nasze dziecko. Jednak wszystko powinno być odpowiednio dopasowane do naszego maluszka. Największy problem większość mam ma z wózkiem.

Jaki wózek kupić dla malucha?

wózki greentomNarodziny dziecka to drugi najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Zanim jednak on nastąpi warto się do niego odpowiednio przygotować i zaopatrzyć w niezbędne rzeczy oraz akcesoria, które w dzisiejszych czasach ułatwiają wychowywanie dziecka. Oprócz ubrań, butelek, które przydadzą się w późniejszym rozwoju dziecka, zabawek, smoczków warto zastanowić się nad wyborem wózka dla swojego dziecka. I tutaj bardzo często pojawia się problem, ponieważ oferta jest tak bardzo szeroka i różnorodna, że często niesiemy na jaki model się zdecydować. W pierwszych miesiącach życia dziecka zazwyczaj wożone jest ono w wózku, który przystosowany jest do noworodka. Sama ostatnio poszukiwałam odpowiedniego wózka, który posłuży mojej siostrzenicy przez wiele lat. Przeszukując Internet trafiłam na bardzo fajne wózki greentom. Dlaczego są takie wyjątkowe? Ponieważ firma dbając o naszą planetę produkuje je w całości z tworzyw sztucznych, które z kolei pochodzą z odzysku. Poza tym są one niezwykle lekkie co w dużym stopniu ułatwia wnoszenie czy znoszenie wózka z piętra. Co więcej rośnie on razem z naszym maluchem, ponieważ na rynku możemy znaleźć 3 warianty tego wózka, które dopasowane są do wieku każdego pasażera (noworodka, maluchów oraz przedszkolaków). Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom można bez problemu przekształcić wózek na inny model. Jest to duży plus, ponieważ nie musimy kupować dwóch czy trzech wózków wystarczy jedynie zamienić elementy i wózek przystosowany jest do wieku naszego dziecka.

Oprócz tego, że wózki są ekologiczne to jeszcze dostępne są w przystępnej cenie, dzięki czemu zyskały swoją popularność. Na rynku możemy znaleźć wózki w różnych kolorach a jeśli dany kolor nam się znudzi możemy wymienić materiał wózka. Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia innych akcesoriów a także dodatków, dzięki którym możemy w każdej chwili odmienić wózek.