Wybierz jakość i solidność – etui od firmy Spigen

 

Z roku na rok telefony rosną stając się coraz to trudniejsze do utrzymania w jednej ręce. Sprzecznie, telefony są coraz ładniejsze, wykonane z lepszych materiałów i ogólny ‘feeling’ urządzenia jest poprawiony. Jednym z kilku minusów tych rozwiązań, jest fakt, że telefony zaczęły upadać coraz częściej. Jak zatem zabezpieczyć swojego smartfona przed upadkiem?

Pokrowiec Neo Hybrid to doceniony i sprawdzony produkt

spigen neo hybridTa wersja pokrowca ochronnego od amerykańskiego producenta jest prawdopodobnie jego najpopularniejszą. Model ten otrzymał wojskowy certyfikat wytzymałości wydawany przez pentagon! Certyfikat MIL STD 810G-516.6, oznacza, że smartfon bez problemów jest w stanie przetrwać 26 upadków z rzędu z wysokiości dwóch metrów. Jest to potężne wzmocnienie, biorąc pod uwagę, jak słabo wytrymałe są obecnie flagowe modele, zazwyczaj wykonane w całości ze szkła. Amerykański producent postawił na konstrukcje składajcą się z dwóch elementów:  miękka wewnętrzną wkładkę wykonaną z tworzywa sztucznego TPU  oraz poliwenglanową ramkę nadającą szkielet i trwałość całej konstrukcji. Producent w etui spigen neo hybrid zadbał też, aby wszsytkie wejścia telefonu były idelanie odsłonięte a przyciski zamontowane w etui pokrywały w stu porcentach te oryginalne i nie ograniczały ich funkcjonalności. To wszsytko jest o tyle ważne, że etui naprawdę wygląda ładnie, i funkcjonalność nie jest tu obecna kosztem wyglądu.

Etui Neo Hybrid od amerykańskiego producenta staje się powoli klasykiem. Nie tylko jest ono produkowane od kilkunastu lat, ale także jest stale rozwijane oraz wydłuża sie lista urządzeń jaka jest kompatybilna z tym etui. Ochrona smartfona w obecnych czasach jest niemalże konieczna aby ochronić go przed uszkodzeniem. Etui od Spigen wydaje się bardzo dobrą propozycją dla tych, który cenią sobie wysoki poziom ochrony nie poświęcając przy tym walorów wizualnych.