Wyposażenie wózków spacerowych

Każda świeżo upieczona mama nie może się doczekać momentu, kiedy będzie mogła zabrać swoje maleństwo na pierwszy spacer. Takie maluchy jeżdżą w gondolach czyli głębokich wózkach z płaskim dnem. Taki model będzie im służył do momentu, aż nie nauczą się samodzielnie siedzieć, czyli przeważnie do około szóstego – siódmego miesiąca życia. Później konieczna jest spacerówka.

Modele wózków marki 4baby

wygodne wózki spacerowe 4babyNa rynku wózków dziecięcych znajdziemy przynajmniej kilkunastu liczących się producentów, których produkty znajdziemy w większości sklepów z artykułami dla niemowląt. Różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale wyposażenie, materiałami z jakich są wykonane oraz modelem. Przede wszystkim dzielą się na gondole i spacerówki. Różnią się przede wszystkim materiałem z jakiego jest wykonany stelaż, będący podstaw wózka. Może on być stalowy lub aluminiowy. Pierwsze są bardziej masywne i ważą około dziesięciu – piętnastu kilogramów, a wózki z aluminiową konstrukcją ważą od czterech do ośmiu – dziewięciu kilogramów. Wśród rodziców starszych maluchów, bardzo popularne są wygodne wózki spacerowe 4baby, które są lekkie i wytrzymałe. Taki model świetnie się sprawdzi w warunkach miejskich, gdzie trzeba pokonywać liczne podjazdy, schody czy wysokie krawężniki. Do wagi wózka trzeba jeszcze dodać ciężar dziecka, więc ostatecznie może całkiem sporo ważyć, więc lepiej żeby był on maksymalnie lekki. Firma 4baby oferuje wózki spacerowe czterokołowe, które po złożeniu zabierają bardzo mało miejsca. W standardzie każdy wózek posiada torbę na zakupy umieszczoną pod siedziskiem, torbę pielęgnacyjną mocowaną na poręczy do prowadzenia czy pokrowiec osłaniający nóżki, który montuje się na wózku. Także folia przeciwdeszczowa i moskitiera są dołączone do spacerówki. Za wózki marki 4baby trzeba zapłacić od czterystu do tysiąca złotych.

Na rynku znajdziemy nawet modele wózków spacerowych za sto pięćdziesiąt – dwieście złotych, które znacznie będą odbiegać jakością od wózków o kilkaset złotych więcej. Czasem lepiej jest zapłacić nieco więcej za wózek, z którego będzie korzystało nasze dziecko przez nawet kilka lat. Wybierając modele firmy 4baby, mamy gwarancję, że nic się z nimi nie stanie, gdyż są niezawodne. Już od dobrych kilku lat są najczęściej wybierane przez klientów.