Zagraniczne przesyłki z ciuchami

Uwielbiam zakupy do tego stopnia, że mój narzeczony twierdzi, że jestem od nich uzależniona. Ja twierdze inaczej, ale przestaliśmy się o to spierać, bo nie wydaje aż tak dużo pieniędzy. Zazwyczaj paczki zamawiam zza granicy, są tańsze, często lepsze jakościowo rzeczy i dodatkowo lubię z dreszczykiem czekać, kiedy kurier zapuka do moich drzwi.

Kurier z paczką zza granicy

zagraniczne przesyłki kurierskieZazwyczaj moimi najczęstszymi zakupami są ubrania. Ale nie zamawiam tylko dla siebie, zamawiam dla narzeczonego i czasem dla mamy. Uwielbiam czekać na zagraniczne przesyłki kurierskie. Nigdy nie wiadomo, kiedy dokładnie przyjdą, bo zawsze czeka się inaczej. Raz miałam sytuacje, że przyszła po tygodniu a raz miałam tak że dopiero po dwóch miesiącach. Wtedy zapomniałam o tym, że ją zamówiłam i miałam miłą niespodziankę. Nigdy nie zamawiam drogich rzeczy, gdybym miała to robić to nie starczyło by mi pieniędzy na życie. Mój narzeczony już się do tego przyzwyczaił i za to go bardzo kocham, pewnie żaden mężczyzna nie był by taki wyrozumiały, cieszę się ze na niego trafiłam. Wracając do przesyłek zza granicy to często są sytuacje, że są sprawdzane przez celników. Wtedy dostaje informacje czy wszystko jest w porządku czy musze coś dodatkowo zapłacić. Miałam nawet sytuacje, że musiałam zrezygnować z paczki, bo cło wynosiło więcej niż paczka była warta. Zdążały się naprawdę rożne sytuacje.

Mimo wszystko nie przestane zamawiać dalej paczek kurierem. Dzięki temu ja mam dużo nowych rzeczy za grosze i mój narzeczony również. Dodatkowo mam zawsze prezent na niezapowiedziane urodziny bądź świętą albo inne uroczystości. Pasuje mi takie życie i nie zamierzam go na razie zmieniać. Może jak będę miała kiedyś dzieci to skupie się na czymś innym, ważniejszym, lecz na razie się na to nie zapowiada.