Zegarki dla sportowców

 

Profesjonalni sportowcy biegają z różnymi urządzeniami, które ułatwiają im obserwacje swojego organizmu, jak i jakości przeprowadzonego treningu. Jednym z takich narzędzi jest zegarek, który często stanowi nieodłączny element, bez którego profesjonaliści nie ruszają się z domu. 

Jakie funkcje posiada zegarek Garmin?

zegarki garminIlość możliwości jest spora, jednak zależy od modelu i ceny. Zegarki Garmin stanowią jedne z tych, które chwalą sobie sportowcy. Działają na przejrzystych zasadach, przez co są łatwe w użyciu, a ich walory estetyczne są równie wysokie co jakość i precyzja, z którą zostały wykonane. Nadają się do użytkowania przez sportowców z różnych dziedzin, zarówna biegacze, rowerzyści oraz pływacy zadowolą się ich działaniem. Pozwalają na analizę jakości treningu, poprzez pomiar tętna, długości stawianych kroków oraz szybkość, z jaką biegniemy czy też płyniemy. Dodatkowym atutem jest samozapisywanie się danych a możliwość podłączenia do komputera, pozwala śledzić nasze treningi i porównywać je ze sobie. W przypadku osób, chcących poprawić swoją kondycję, pozwala na monitorowanie postępów swoich działań. Zegarki Garmin są wyposażone w funkcję bluetooth, dzięki której możemy podłączyć się do naszych słuchawek i cieszyć się ulubioną muzyka podczas uprawiania sportu. Pozwalają również monitorować ilość spalonych kalorii podczas aktywności fizycznej, co będzie fajnym rozwiązaniem dla osób, potrzebujących zrzucić kilka kilogramów. Niektóre zegarki pozwalają na ściąganie aplikacji, co bardzo zwiększa ilość ich funkcji.

W najnowszych modelach, dzięki pobranym aplikacjom można prowadzić zaawansowane monitorowanie snu z jego poszczególnymi fazami oraz wprowadzać informacje o fazie cyklu menstruacyjnego, które zostaną przeanalizowane tak, aby dobrać trening odpowiedni do danej fazy cyklu.